.
Kategorie blog

Suplementy diety Visanto Jerzy Zięba

Suplementy diety Visanto to produkty opracowane przez Jerzego Ziębę, który jest propagatorem alternatywnych metod leczenia, hipnoterapeutą oraz znawcą medycyny niekonwencjonalnej i naturalnej. Dzięki zdobytej wiedzy Jerzy Zięba wydaje mnóstwo publikacji, książek i obala wiele teorii odnośnie medycyny tradycyjnej. Wszystko to skłoniło go, aby stworzyć i wprowadzić na rynek suplementy diety oparte w pełni na naturalnych składnikach. Charakterystyczną cechą produktów Visanto jest ich krótki, naturalny skład, bardzo dokładna selekcja składników, które znajdą się w suplementach oraz specjalne zabezpieczenia przed wytrącaniem wartości odżywczych na przykład z kontaktem ze światłem. Suplementy Visanto Jerzy Zięba stworzone zostały po to, aby wspomagać ludzki organizm wszystkich osób, którym zależy na naturalnych produktach.

Toda heart of gold formula 120ML Toda heart of gold formula 120ML
Producent: TODA
Cena: 379,00 zł
szt.
Toda heart of gold formula 60 ML Toda heart of gold formula 60 ML
Producent: TODA
Cena: 239,00 zł
szt.
Ukryte terapie ADEK PLUS 60 kapsułek Visanto Ukryte terapie ADEK PLUS 60 kapsułek Visanto
Producent: Visanto
Cena: 115,00 zł
szt.
Ukryte terapie Alyvium 60  kapsułek Visanto Ukryte terapie Alyvium 60 kapsułek Visanto
Producent: Visanto
Cena: 110,00 zł
szt.
Ukryte terapie Burak 300 mg 60 kapsułek Visanto Ukryte terapie Burak 300 mg 60 kapsułek Visanto
Producent: Visanto
Cena: 115,00 zł
Ukryte terapie EPA Forte 60 kapsułek Visanto Ukryte terapie EPA Forte 60 kapsułek Visanto
Producent: Visanto
Cena: 115,00 zł
Ukryte terapie Kapusta 300 mg 60 kapsułek Visanto Ukryte terapie Kapusta 300 mg 60 kapsułek Visanto
Producent: Visanto
Cena: 120,00 zł
Visanto Amarid 150g 30 saszetek Visanto Amarid 150g 30 saszetek
Producent: Visanto
Cena: 138,00 zł
szt.
Visanto B Optima 60 kapsułek Visanto B Optima 60 kapsułek
Producent: Visanto
Cena: 115,00 zł
szt.
Visanto EQUAMIL - Liofilizowane mleko klaczy Visanto EQUAMIL - Liofilizowane mleko klaczy
Producent: Visanto
Cena: 118,00 zł
szt.
Visanto HMD zestaw Ukryte terapie Visanto HMD zestaw Ukryte terapie
Producent: Visanto
Cena: 530,00 zł
szt.
Visanto Hytolive 60 kap wyciąg z owoców oliwki Visanto Hytolive 60 kap wyciąg z owoców oliwki
Producent: Visanto
Cena: 92,00 zł
szt.
Visanto Jodolit 60 saszetek Visanto Jodolit 60 saszetek
Producent: Visanto
Cena: 115,00 zł
szt.

Suplementy Visanto Jerzy Zięba – objawy i skutki niedoboru

Zdrowa i zbilansowana dieta bogata we wszystkie niezbędne witaminy i minerały to gwarancja zdrowia i dobrego samopoczucia. Niestety czasami zdarza się, że odżywiamy się nieprawidłowo, brakuje warzyw i owoców, które zawierają w sobie wiele odżywczych składników. Gdy w organizmie zaczyna brakować witamin i minerałów, możemy zacząć to odczuwać na wiele sposobów. Poniżej opiszemy, jak objawiają się niedobory niektórych suplementów i jakie mogą mieć skutki dla zdrowia. 

  1. Niedobór witaminy K2 – objawami niedoboru witaminy K2 są krwawienia na przykład z dziąseł, problemy z gojeniem się ran, nieprawidłowa mineralizacja kości, która może skutkować zwiększona łamliwością. Długotrwały niedobór witaminy K2 może doprowadzić do zwapnienia tętnic, co z kolei może skutkować powstawaniem zatorów czy nadciśnienia, prowadząc do udaru lub zawału.
  2. Niedobór witaminy C – niewystarczająca ilość witaminy C w organizmie objawiać się może brakiem apetytu, bólami mięśni i stawów, osłabieniem organizmu, spadkiem odporności, krwawieniem i rozpulchnieniem dziąseł. Skutkiem niedoboru witaminy C może być rozwój niedokrwistości, może rozwinąć się także astma lub szkorbut.
  3. Niedobór witaminy D3 – przede wszystkim brak odpowiedniej ilości witaminy D w organizmie wpływa na gospodarkę wapniowo-fosforanową, co znacząco obniża „jakość” naszych kości. Dodatkowo niedobór D3 to bóle mięśni, zły stan skóry, zaburzenia snu, apatia i ciągłe zmęczenie, obniżony nastrój i stany depresyjne. Jeżeli zaczynamy łapać częste infekcje, to również może być sygnał, że w organizmie brakuje witaminy D3. Skutkować to może częstszymi złamaniami kości, rozwojem próchnicy oraz częstymi chorobami takimi jak przeziębienie.

Suplementy Visanto Jerzy Zięba – dlaczego warto je stosować?

Suplementy Visanto produkowane są tylko z wyselekcjonowanych, naturalnych i najwyższej jakości składników. Warto stosować właśnie te suplementy, ponieważ mamy gwarancję, że dostarczymy organizmowi dobrze przyswajalne, niezbędne dla zdrowia i urody minerały i witaminy. Każdy, kto interesuje się medycyną naturalną i zna prace Jerzego Zięby, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że założeniem marki Visanto jest przede wszystkim pomagać ludziom i nie szkodzić im. Dlatego właśnie warto stosować te suplementy, ponieważ zawierają w sobie najlepsze składniki, jakie daje nam natura.

Suplementy Visanto Jerzy Zięba – cena

Produkty Visanto nie należą do najtańszych na rynku, jednak z całą pewnością są znakomitą inwestycją w nasze zdrowie. Koszt jest adekwatny do jakości, jaką oferują suplementy Visanto Jerzy Zięba. Cena w zależności od rodzaju witamin lub produktu wspomagającego codzienną pracę organizmu waha się od około 30 złotych do około 400 złotych. Na cenę wpływ ma również wielkość opakowania oraz jak wspomnieliśmy wcześniej przeznaczenie danego produktu. Zdecydowanie warto zapoznać się z całą ofertą Visanto, ponieważ jest ona bardzo rozbudowana.

Suplementy Visanto Jerzy Zięba – sklep internetowy

Zastanawiasz się, gdzie kupić suplementy Visanto Jerzy Zięba? Sklep internetowy to doskonałe miejsce, aby to zrobić. Znajdziesz tutaj szeroką ofertę wszystkich dostępnych produktów. Sklep internetowy jest aktualizowany na bieżąco i zawsze podane są aktualne ceny. Obsługa sklepu jest zawsze chętna do pomocy, a doświadczenie, jakim dysponują pracownicy pomogą Ci w doborze odpowiedniego suplementu Visanto. 

Suplementy Visanto Jerzy Zięba – opinie

Nadal nie jesteś przekonany, czy odpowiednie dla Ciebie będą suplementy Visanto Jerzy Zięba? Opinie dostępne w internecie powinny pomóc Ci rozwiać wszelkie wątpliwości. Klienci przede wszystkim cenią naturalne składniki, z jakich produkowane są suplementy oraz ogromną wiedzę twórcy marki Visanto. Ceny uważane są za adekwatne do jakości produktów, a same suplementy w krótkim czasie bardzo pozytywnie wpływają na funkcjonowanie organizmu. Szybka wchłanialność witamin idealnie i szybko uzupełnia wszelkie niedobory.

Więcej informacji na temat Jerzego Zięby znajdziesz w naszym wpisie blogowym.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium