.
Filtrowanie
Kategorie
Producent
Dostępność
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Kategorie blog

Suplementy diety Swanson

Firma Swanson została założona w 1969 roku przez Lelanda Swansona i od samego początku istnienia firmy jej głównym celem było dostarczanie naturalnych suplementów ludziom na całym świecie. Po wielu latach Swanson stał się największą prywatną firmą produkującą suplementy diety w USA. Wysoka jakość produktów, zaufanie klientów oraz polityka wewnętrzna firmy spowodowały dynamiczny wzrost popularności i dzisiaj firma Swanson dostępna jest na każdym kontynencie. Aby jak najtaniej dostarczać swoje produkty, firma Swanson zdecydowała się na sprzedaż swoich produktów przez internet, niedługo potym została wybrana #1 za najlepszy katalog/markę internetową. Firma rozwija się bardzo dynamicznie a jej produkty trafaiają do coraz większej liczby użytkowników. Dzisiaj ta wspaniała marka dostępna jest również w Polsce gdzie cieszy się ogromną popularnością bez potrzeby prowadzenia agresywnych kampanii reklamowych. To czym wyróżnia prodykty Swanson od konkurencji to skuteczność działania oraz miliony zadowolonych klientów którzy są jej najlepszą reklamą.

Swanson Witamina A 10.000Iu 250 Kaps. Swanson Witamina A 10.000Iu 250 Kaps.
Producent: Swanson
Cena: 38,90 zł
szt.
Swanson Kelp - źródło jodu 225 mcg 250 tabletek Swanson Kelp - źródło jodu 225 mcg 250 tabletek
Producent: Swanson
Cena: 39,90 zł
szt.
Swanson Kwas kaprylowy 600 mg 60 kapsułek miękkich Swanson Kwas kaprylowy 600 mg 60 kapsułek miękkich
Producent: Swanson
Cena: 45,90 zł

Swanson i GMP

Firma Swanson posiada certyfikat GMP (Good Manufacturin Practices) nadawany przez niezależną organizację która od 1944 roku rozwija standardy oraz prowadzi audyty w firmach które uzyskały lub chcą uzyskać certyfikat. Kontrolowany jest każdy etap produkcji, czystość oraz bezpieczeństwo. Stale rozwijane są systemy produkcij i kontroli aby zagwarantować najwyższą czystość oraz przyswajalność sprzedawanych produktów. Kontrolowani są również dostawcy aby zapewnić klientom najwyższą możliwą jakość.


Certyfikowani dostawcy firmy Swanson

Oprócz ogromnych możliwości produkcyjnych, firma Swanson wykorzystuje szereg zewnętrznych dostawców w celu zapewnienia klientom najwyższą jakość produktów w możliwie jak najniższej cenie. Swanson Health Products korzysta z usług tylko najlepszych dostawców, co gwarantuje, że sprzedawany produkt jest najwyższej jakości. Herbalista.pl posiada certyfikat gwarantujący, że sprzedawane u nas produkty są oryginalne, przechowywane w odpowiednich warunkach i objete gwarancją producenta.

Swanson i jakość produktów.

Swanson nieustannie bada sprzedawane produkty aby mieć pewność że są najczystrze i bardzo dobrze przyswajalne. Swanson posiada własne laboratorium gdzie laboranci mają pieczę nad komponentami dostarczanymi oraz produktami opuszczającymi fabrykę. Niezwykła dbałość o jakość oraz rygorystyczne wymagania dla dostawców gwarantuje, że finalny produkt trafiający do klienta spełni oczekiwania.

Swanson i opinie klientów

Co roku firma Swanson zdobywa nagrody potwierdzające najwyższą jakość sprzedawanych produktów. Te nagrody to właśnie wynik zadowolenia klientów którzy korzystają z produktów Swanson Health Products. Tylko w 2016 roku otrzymała nagrodę za najlepszą markę/katalog produktów gdzie pozycja określana jest na podstawie opinii klientów. Kolejna nagroda 2016 to wynik wprowadzenia produktów które bazują na koenzymie Q10, jednym z nich jest Ubichinol.

Swanson i bezpieczeństwo produktów

Istnieje obiegowa opinia, że sprzedawane suplementy w Polsce są poza nadzorem. Wszystkie produkty od Swanson Health Products są pod stałym nadzorem FDA czyli Amreykańskiej Agencji Żywności i Leków, która jest jedną z najbardziej restrykcyjnych a wprowadzenie na rynek Amerykański szkodliwych substancji lub produktów niespełniających norm może powodować milionowe kary dla producenta. Na terenie Polski wszystkie suplementy Swanson sprzedawane przez sieć autoryzowanych dystrybutorów są produktami zarejestrowanymi oraz pod stałym nadzorem Generalnego Inspektoratu Sanitarnego. Biorąc pod uwagę, że produkty firmy Swanson są dostępne na wszystkich kontynentach, muszą przejść kontrolę dziesiątek agencji rządowych dopuszczających suplementy diety do obrotu w danym kraju. Doświadczenie w produkcji, kontrola wewnętrzna firmy, najlepsi światowi dostawcy komponentów, szczegółowe informacje przekazywane konsumentom oraz stały nadzór wielu urzędów daje nam gwarancję bezpieczeństwa.

Swanson i data ważności produktu

Od 2010 roku Swanson wprowadził zmianę w oznaczaniu swoich produktów, zamiast daty ważności pojawiła się informacja o dacie produkcji (mfg date). Pozwala to klientom lepiej zorientować się co do świeżości produktu który zakupili. W Polsce od 2016 roku wytyczne urzędowe spowodowały zmianę tego systemu i cześć produktów ma już podaną datę ważności na wieczku opakowania. Może się zdarzyć, że otrzymamy produkty z różnym sposobem oznaczania. Jest to okres przejściowy i niedługo wszystkie produkty będą oznaczane w jednym systemie. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszym biurem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium