Opinie o Nas

"Oświadczam, że na stronie sklepu www.zdrowoodlotowo.pl umieściłem nieprawdziwą informacje, z której wynika, że produkty marki Solgar dostępne w ofercie sklepu www.zdrowoodlotowo.pl posiadają najdłuższą datę ważności dostępną na rynku. Data minimalnej trwałości produktów marki Solgar oferowanych przez sklep www.zdrowoodlotowo.pl nie różni się od daty minimalnej trwałości produktów marki Solgar oferowanych przez innych dystrybutorów. Przepraszam wszystkich konsumentów za wprowadzenie ich w błąd. Robert Rogulski”

Revers Cosmetics Dyfuzor zapachowy - Bergamotka i Bursztyn

dyfuzor-zapachowy-bergamotka-i-bursztyn-25ml.jpg
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 12,99 zł 12.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Revers Cosmetics
Kod produktu: B15C-59897

Opis produktu:

Pure essence Bergamotka i Bursztyn - to zapachowa dekoracja do Twojego domu. 

Otwórz flakonik. Włóż patyczki do flakonika. Patyczki po nasiąknięciu esencją uwolnią przyjemny, trwały zapach. Do uzyskania silnego zapachu obrócić patyczki co kilka dni. Trwałość kilka tygodni.

Niebezpieczeństwo. Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Unikać uwolnienia do środowiska. Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.

W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry.

Zawiera: 1-Metoksypropan-2-ol; mieszaninę reakcyjną 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-onu; 1-(1,2,3,4,6,7,8,8a-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-onu; 1-(1,2,3,5,6,7,8,8a-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-onu; octan 3,7-dimetylo-1,6-oktadien-3-olu; (R)-p-menta-1,8-dien; octan 4-tert-butylocykloheksylu; 3,7-dimetylo-1,6-oktadien-3-ol; kumarynę; piperonal; salicylan benzylu.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium