.

Książka Prawie wszystko o ziołach i ziołolecznictwie, Mateusz Emanuel Senderski

0.0
69,90 zł 69.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Dostępność:

duża ilość

Wysyłka w:

24 godziny

Książka M. E. Senderskiego „Prawie wszystko o ziołach” to praktyczny poradnik dla osób, które interesują się ziołami, zielarstwem, ziołolecznictwem i zdrowiem.

Producent: Purana
Kod produktu: 5803-425D7

Opis produktu

Książka M. E. Senderskiego „Prawie wszystko o ziołach” to praktyczny poradnik dla osób, które interesują się ziołami, zielarstwem, ziołolecznictwem i zdrowiem. Zawarte w niej informacje można wykorzystać dla ochrony zdrowia własnego i swoich najbliższych. Adresowana jest także do osób, które chcą uzyskać podstawowe i niezbędne informacje na temat przetwórstwa surowców zielarskich: producentów ziół, a także początkujących producentów przetworów zielarskich. Autor wyjaśnia, dlaczego zioła są takie ważne dla człowieka, jaka siła w nich się znajduje, w leczeniu jakich dolegliwości i schorzeń mogą być przydatne.

Dzieło to zawiera 257 monografii roślin zielarskich z dokładnym i szczegółowym ich opisaniem. Dowiemy się, jaka część rośliny jest surowcem leczniczym, jak ten surowiec pozyskiwać i kiedy, jakie zawiera on podstawowe substancje czynne, jak te substancje działają, jak je stosować, jakie są najpopularniejsze leki i mieszanki ziołowe, w leczeniu których schorzeń je stosować.

Książka M. E. Senderskiego „Prawie wszystko o ziołach” zawiera wiadomości oparte na doświadczeniach własnych, z uwzględnieniem literatury specjalistycznej. Powstała obszerna, interesująca pozycja, dotycząca rodzimych, jak też niektórych obcych gatunków roślin zielarskich, mających zastosowanie w ziołolecznictwie. Książkę należy uznać za wyjątkowo udany debiut publikacyjny wieloletniego praktyka w dziedzinie zielarstwa.”
Prof. dr hab. Ryszard Załęcki

Wydawnictwo: Herbavis

Rok wydania: 2017

Okładka: miękka

Format: 165×235

Ilość stron: 656

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium