.
MYMIND.png
  • promocja

Duolife My Mind 750 ml

2.7
158,90 zł 189,90 zł 158.90
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 189,90 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Dostępność:

średnia ilość

Wysyłka w:

24 godziny

Opakowanie: 750 ml

DuoLife My Mind jest suplementem diety w formie płynnej, zawierającym naturalne składniki pochodzenia roślinnego, w tym zastrzeżone formuły CogniviaTM* i Aronvit®, wzbogaconym w inozytol oraz aktywną formę witaminy B12 (metylokobalaminę).

Producent: Duolife
Kod produktu: 3F8C-4364F

Opis produktu

DuoLife My Mind jest suplementem diety w formie płynnej, zawierającym naturalne składniki pochodzenia roślinnego, w tym zastrzeżone formuły CogniviaTM* i Aronvit®, wzbogaconym w inozytol oraz aktywną formę witaminy B12 (metylokobalaminę). Preparat jest skomponowany z najwyższej jakości naturalnych surowców wspomagających koncentrację, procesy pamięciowe oraz poznawcze zarówno u osób młodych, jak i starszych. Stanowi cenne źródło witamin oraz wielu związków aktywnych zawartych w standaryzowanych ekstraktach roślinnych. Działanie prozdrowotne obecnych w suplemencie diety składników zostało udowodnione badaniami klinicznymi i udokumentowane doniesieniami naukowymi.

Dlaczego warto korzystać z DuoLife My Mind?

Dzięki właściwościom składników zawartych w produkcie działanie wspomagające procesy pamięciowe, poznawcze i koncentrację odczuwalne jest już po 1 godzinie od spożycia pojedynczej porcji preparatu. Działanie jest następnie wzmacniane z każdym kolejnym dniem regularnego stosowania suplementu.
DuoLife My Mind przeznaczony jest do stosowania jako suplement wspomagający dla:

*osób, które chcą na co dzień wspierać koncentrację i pamięć oraz procesy poznawcze;

*osób aktywnych zawodowo;

*osób pracujących umysłowo, w tym osób uczących się – studentów i uczniów;

*osób starszych;

*osób z problemami pamięciowymi i objawami demencji;

*osób z problemami z koncentracją, narażonymi na przewlekły stres;

*osób dbających o dobrą kondycję układu nerwowego;

*osób ze spadkiem energii, witalności;

*osób ze spadkiem nastroju.

Wsparcie pamięci

Preparat jest skomponowany z najwyższej jakości naturalnych ekstraktów roślinnych oraz dodatkowych składników pochodzenia naturalnego: inozytolu i witaminy B12 wspomagających koncentrację, procesy pamięciowe oraz poznawcze zarówno u osób młodych, jak i starszych. Składniki suplementu diety DuoLife My Mind wykazują działanie wspomagające pamięć i koncentrację oraz utrzymanie dobrego nastroju – efekty te są udokumentowane naukowo i dowiedzione badaniami klinicznymi.

Składniki

Badania kliniczne składników:

Składniki zawarte w produkcie posiadają udokumentowane, liczne badania kliniczne.

Przeprowadzono 7 badań klinicznych dla CogniviiTM*wykazujących wpływ formuły na funkcje poznawcze i pamięciowe u ludzi w tym zarówno pamięć krótko, jak i długotrwałą.

Inozytol wykazuje działanie antyoksydacyjne, sprzyjające ochronie neuronów oraz wspomaga nastrój i metabolizm energetyczny ustroju.

Miłorząb japoński (Ginkgo biloba) wykazuje właściwości antyoksydacyjne oraz sprzyja odpowiedniej kondycji naczyń mózgowych, przyczyniając się do poprawy krążenia mózgowego; tym samym wspomaga zapamiętywanie, uwagę i uczenie się. Działanie prozdrowotne miłorzębu zostało udowodnione setkami badań klinicznych.

Ekstrakty roślinne z różeńca górskiego, z cytryńca chińskiego oraz z bakopy drobnolistnej/Brahmi wykazują właściwości adaptogenne, zwiększając zdolność organizmu do przystosowywania się do zmiennych warunków środowiska, przyczyniając się do zabezpieczenia układu nerwowego przed uszkodzeniem. Wszystkie trzy ekstrakty roślinne wykazują szeroko udokumentowany doniesieniami naukowymi i udowodniony badaniami klinicznymi wpływ na procesy pamięciowe i poznawcze oraz na nastrój i dobre samopoczucie.
100% naturalnych ekstraktów roślinnych:

Naturalne w 100% ekstrakty roślinne wraz z dodatkiem składników pochodzenia naturalnego (inozytolu i witaminy B12) wspierające pamięć, procesy poznawcze i koncentrację oraz sprzyjające utrzymaniu optymalnej energii i witalności.
Zastrzeżona formuła CogniviaTM*

Zastrzeżona formuła oparta na organicznym ekstrakcie z liści szałwii lekarskiej (Salvia officinalis) 5:1 i organicznym mikrokapsułkowanym olejku eterycznym z szałwii lawendolistnej (Salvia lavandulifolia). CogniviaTM* jest formułą o klinicznie udowodnionej skuteczności działania, która dzięki swoim właściwościom może poprawiać funkcje pamięciowe już w pierwszym dniu stosowania, a efekt ten jest wzmacniany z każdym kolejnym dniem stosowania. Badania udowodniły, że olejek eteryczny z szałwii lawendolistnej wspomaga nastrój oraz jakość i szybkość pamięci, zwłaszcza długoterminowej, natomiast ekstrakt z szałwii lekarskiej przyczynia się do zwiększenia koncentracji i uwagi.


Suplement diety DuoLife My Mind korzystnie jest podawać z:

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii®;

DuoLife Dzień;

DuoLife RegenOil Liquid GoldTM;

DuoLife Chlorofil;

DuoLife Medical Formula ProDeacid®.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium