Opinie o Nas

"Oświadczam, że na stronie sklepu www.zdrowoodlotowo.pl umieściłem nieprawdziwą informacje, z której wynika, że produkty marki Solgar dostępne w ofercie sklepu www.zdrowoodlotowo.pl posiadają najdłuższą datę ważności dostępną na rynku. Data minimalnej trwałości produktów marki Solgar oferowanych przez sklep www.zdrowoodlotowo.pl nie różni się od daty minimalnej trwałości produktów marki Solgar oferowanych przez innych dystrybutorów. Przepraszam wszystkich konsumentów za wprowadzenie ich w błąd. Robert Rogulski”

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii® 2 x 20 kapsułek

probactilardi.png
  • nowość
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 215,00 zł 215.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Duolife
Kod produktu: B2C4-64840

Opis produktu:

DuoLife CLINICAL  FORMULA  PROBACTILARDII®

jest innowacyjnym suplementem diety, złożonym z dwóch uzupełniających się kapsułek. Kapsułka Synbiotic zawiera prebiotyk (w postaci błonnika z akacji) oraz zastrzeżoną  formułę probiotyczną  BACTILARDII®,  opartą  na  4  szczepach  bakteryjnych  oraz  1  szczepie  drożdży. BACTILARDII® jest formulacją stworzoną na wyłączność dla DuoLife przez światowego eksperta w dziedzinie probiotyków – kanadyjską firmę Lallemand. Kapsułka Postbiotic – zawiera postbiotyk w formulacji opartej na kwasie masłowym. Suplement diety cechuje się nie tylko innowacyjnym składem, ale również opatentowaną formulacją i opatentowanym opakowaniem bezpośrednim, zapewniającymi maksymalną ochronę szczepów drobnoustrojów zawartych w kapsułce.

Kiedy stosować PROBACTILARDII®?


- w zaburzeniach naturalnej mikroflory jelitowej, w tym także z zaparciami lub biegunkami;
- w nadmiernym stresie;
- w nietolerancji laktozy;
- w celu wspierania naturalnych procesów trawiennych;
- w celu utrzymania odpowiedniej kondycji jelita grubego i wytwarzania w nim witamin z grupy B i witaminy K
- w trakcie i po kuracji antybiotykowej (przeciwbakteryjnej i/lub przeciwgrzybiczej).
- dla osób planujących podróże, zwłaszcza do krajów o klimacie tropikalnym, o odmiennym jadłospisie, do stosowania przed i w czasie wyjazdu.

Jak działa?

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii® wspiera:


-prawidłowe funkcje przewodu pokarmowego u osób zdrowych;
-prawidłowe funkcje przewodu pokarmowego w trakcie antybiotykoterapii;
-funkcje przewodu pokarmowego w czasie biegunek i infekcji bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych;
-funkcje przewodu pokarmowego u osób żyjących w nadmiernym stresie;
-optymalne funkcje układu odpornościowego;
-prawidłowe funkcje mikroflory jelitowej;
-optymalną kondycję jelita grubego;
-prawidłowe procesy trawienne;
-optymalną biosyntezę witamin z grupy B oraz witaminy K w jelicie grubym;
-funkcje ośrodkowego układu nerwowego – zwłaszcza optymalny nastrój i równowagę emocjonalną;
-prawidłowy metabolizm laktozy;
-procesy antyoksydacyjne;
-prawidłowy poziom cholesterolu we krwi;
-usuwanie toksyn z organizmu;
-odbudowę flory bakteryjnej po przebytych infekcjach bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych przewodu pokarmowego.

Skład:

W obrębie pierwszej kapsułki Synbiotic (prebiotyczno-probiotycznej) znajdują się:

1)  jako PROBIOTYK:  liofilizowane  żywe  kultury  bakteryjne Bifidobacterium   bifidumRosell®   R0071,Bifidobacterium longumRosell® R0175,Lactobacillus helveticusRosell® R0052 i Lactobacillus rhamnosus Rosell® R0011 oraz szczep drożdżowy Saccharomyces boulardii CNCM I-1079, tworzące wspólnie zastrzeżoną dla DuoLife mieszankę probiotyczną BACTILARDII® 2) jako PREBIOTYK: błonnik z akacji.

W obrębie drugiej kapsułki Postbiotic (postbiotycznej) znajduje się:3) jako POSTBIOTYK: kwas masłowy w postaci trimaślanu gliceryny (tributyryny).

Składniki:

Kapsułka Synbiotic  (prebiotyczno-probiotyczna):zastrzeżona  formuła  probiotyczna  BACTILARDII®zawierająca łącznie w 1 kapsułce 9x109 CFU (9 miliardów jednostek tworzących kolonie) liofilizowa-nych żywych kultur bakterii i żywych kultur drożdży, w tym 8x109 CFU kultur bakteryjnych (Bifidobacte-rium bifidum Rosell® R0071, Lactobacillus helveticus Rosell® R0052, Lactobacillus rhamnosus Rosell®R0011 i Bifidobacterium  longum Rosell® R0175) oraz 1x109 kultur drożdży (Saccharomyces  boulardii  CNCM I-1079), błonnik z akacji, skrobia ziemniaczana – nośnik, witamina C (kwas L-askorbinowy) po-chodzenia naturalnego 1,5 mg/kaps. – przeciwutleniacz, składnik otoczki: hydroksypropylometylocelu-loza (HPMC). Kapsułka Postbiotic  (postbiotyczna):  granulowany  trimaślan  gliceryny  w  oleju  słonecznikowym 380  mg/kaps.,  w  tym  kwas  masłowy  91  mg/kaps.,  składniki  otoczki:  hydroksypropylometyloceluloza (HPMC), kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin – barwnik.Ilość drobnoustrojów jest gwarantowana do końca okresu ważności produktu pod warunkiem przestrzegania warunków przechowywania wskazanych na etykiecie.

Stosowanie:

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 kapsułka z każdego pojemnika dziennie, popić chłodną wodą. Łączne stosowanie obejmuje 2 kapsułki przyjmowane jednocześnie – probiotyk z prebiotykiem w pierwszej kapsułce oraz postbiotyk w drugiej kapsułce. W razie potrzeby można zwiększyć stosowanie każdej z kapsułek do 2 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej maksymalnej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Dzieci od 7 do 12 lat: Stosowanie produktu (obu kapsułek) jest dozwolone po wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

Dzieci od 3 do 7 lat oraz kobiety w ciąży i karmiące: Stosowanie kapsułek z probiotykiem i prebiotykiem należy skonsultować z lekarzem. Nie zaleca się stosowania kapsułek z postbiotykiem.Kapsułki są przeznaczone wyłącznie dla dzieci, które potrafią połknąć kapsułkę. U dzieci, które nie potrafią połknąć kapsułki można wysypać zawartość z kapsułki i podać na łyżeczce lub dodatkowo rozpuścić ją w małej ilości wody i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.  Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia.W przypadku antybiotykoterapii zaleca się spożywanie preparatu w okresie przyjmowania antybiotyku, najlepiej 1 h po przyjęciu leku. Zaleca się także kontynuowanie suplementacji przez 7–10 kolejnych dni po zakończeniu antybiotykoterapii.W przypadku wyjazdów zagranicznych, zwłaszcza do krajów egzotycznych i obszarów o klimacie tropikalnym, należy stosować preparat 5 dni przed wyjazdem, przez cały okres pobytu oraz 5 dni po powrocie z zagranicy.Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Producent

 

DuoLife S.A.

ul. Topolowa 22
32-082 Więckowice

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium