Opinie o Nas

Dr Mercola MORINGA - Biodynamic® organiczne fermentowane liście drzewa chrzanowego (270 tabletek)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 283,00 zł 283.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Dr Mercola
Kod produktu: 2890-902F8

Opis produktu:

OPIS OPINIE MORINGA - BIODYNAMIC® ORGANICZNE FERMENTOWANE LIŚCIE DRZEWA CHRZANOWEGO (DR. MERCOLA®) (270 TABLETEK) – SUPLEMENT DIETY

 

Moringa Oleifera wywiera pozytywny wpływ na metabolizm glukozy.

 

BIODYNAMIC®

 

Biodynamika to holistyczne, ekologiczne i etyczne podejście do rolnictwa, ogrodnictwa, żywności i żywienia.

Rolnictwo biodynamiczne wykorzystuje metody rolnictwa regeneracyjnego w duchu etyki i ekologii tworząc samowystarczalny ekosystem.

 

CERTYFIKAT BIODYNAMIC®

 

Ogranicza użycie materiałów importowanych poprzez wykorzystanie humusa (górna warstwa gleby, obfita w materię organiczną) bogatego w składniki odżywcze stworzonego w systemie farmy.

 

Opiera się na stworzeniu biologicznie zróżnicowanego habitatu z zachowaniem balansu między występowaniem drapieżników i ich ofiar.

 

Stosuje trzodę chlewną w celu wzbogacenia jakości ziemi.

 

Promuje wykorzystanie płodozmianu i intensywne wykorzystanie upraw osłonowych w celu dodania do gleby składników odżywczych.

 

50% karmy dla trzody chlewnej musi być uprawiana na farmie.

 

10% areału należy poświęcić dla poszerzenia biodywersyfikacji.

 

Skupia się na całych farmach i wymaga certyfikacji całości farmy.

 

Certyfikacja produktu opiera się na 12 standardach biodynamiczności tak aby użyte składniki definiowały całość produktu.

 

Produkt Biodynamic® Organic Moringa był jednym z pierwszych, który mógł pochwalić się symbolem certyfikatu Demeter Biodynamic® na opakowaniu.

 

Korzyści i cechy produktu:

 

Biodynamic® Organic Moringa jest wyprodukowana jedynie z suszonych liści drzewa moringi, zawiera skoncentrowane składniki odżywcze.

Suszone liście dostarczają od trzech do pięciu razy więcej składników odżywczych niż świeżo zerwany liść.

Zwycięzca nagrody Najlepszego Suplementu w edycji 2020 magazynu Better Nutrition, Moringa Dr Mercola sięga wyżej niż kategoria produktu organicznego posiadając certyfikat Biodynamic® amerykańskiej organizacji Demeter, co jest platynowym standardem dla wysokiej jakości, bogatych w składniki odżywcze produktów spożywczych. 

Po raz pierwszy proces fermentacji oraz certyfikat Biodynamic® są połączone w formie tabletki w produkcie Biodynamic® Organic Fermented Moringa, co jest bezprecedensową sytuacją w świecie suplementów diety.

W 2015 roku Biodynamic® Organic Moringa otrzymała nagrodę Land for Life na konwencji ONZ o zwalczaniu pustynnienia lądu.

Kupując Biodynamic® Organic Moringa pomagasz wpierać samowystarczalne praktyki tej organizacji oraz sąsiadujących społeczności i aktywnie działasz na rzecz zwalczania postępującego pustynnienia lądu i erozji gleby.

 

Składniki: organiczne fermentowane suszone liście drzewa chrzanowego (Moringa Oleifera); substancja glazurująca: organiczna guma arabska (guma akacjowa).

 

Porcja dzienna (3 tabletki): organiczne fermentowane suszone liście drzewa chrzanowego (Moringa Oleifera) – 1 500 mg

 

Sposób użycia: 3 razy dziennie po jednej tabletce.

 

Sposób przechowywania: przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia. Należy pamiętać o zróżnicowanej diecie i zdrowym trybie życia.

 

Kraj pochodzenia: USA

 

Importer i dystrybutor: Kenay Sp. J.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium