"Oświadczam, że na stronie sklepu www.zdrowoodlotowo.pl umieściłem nieprawdziwą informacje, z której wynika, że produkty marki Solgar dostępne w ofercie sklepu www.zdrowoodlotowo.pl posiadają najdłuższą datę ważności dostępną na rynku. Data minimalnej trwałości produktów marki Solgar oferowanych przez sklep www.zdrowoodlotowo.pl nie różni się od daty minimalnej trwałości produktów marki Solgar oferowanych przez innych dystrybutorów. Przepraszam wszystkich konsumentów za wprowadzenie ich w błąd. Robert Rogulski”

Cardio-K cholesterol 30 kapsułek

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 35,00 zł 35.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Biomedical Nutriton
Kod produktu: 44C2-59381

Opis

Cardio-K to suplement przebadany klinicznie

suplement diety

30 kapsułek

Cardio-K to naturalny suplement diety zawierający 334 mg czerwonego ekstraktu z ryżu drożdżowego, który zapewnia gwarantowaną dawkę 10 mg Monacolin K zalecaną dzienną dawkę wymaganą do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu.

Produkt zawiera również 30 mg Koenzymu  Q10.

 Przyjmuje się, że ilość koenzymu Q10 obecnego w organizmie maleje wraz z wiekiem; wspomaga , system odpornościowy i jest silnym przeciwutleniaczem.

Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) stwierdził, iż 10 mg  monakoliny k dziennie ze sfermentowanego czerwonego ryżu  wspomaga utrzymanie  prawidłowego stężenie cholesterolu we krwi.

Każda kapsułka Cardio –K zawiera gwarantowaną  ilość 10 mg monakoliny k dziennie oraz 30 mg koenzymu q10.
Co to jest monakolina K

Czerwony ryż poddany fermentacji z użyciem szczególnego szczepu drożdży Monascus purpureus służy do pozyskania Monakoliny K, która utrzymuje prawidłowy poziom lipidów, w tym cholesterolu, we krwi.

 

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

Ostrzeżenia:Stosować ostrożnie u osób przyjmujących preparaty rozrzedzające krew lub z supresją ko-enzymu Q10.

Nie stosować przy lekach zawierających statyny. Osoby z podwyższonym poziomem cholesterolu lub trójglicerydów powinny skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem tego preparatu.Nie zaleca się dla osób poniżej 20 roku życia.

Kobiety w ciąży, planujące ciążę lub karmiące nie powinny stosować produktu z czerwonego fermentowanego ryżu.

Nie zaleca stosowania u osób o podwyższonym ryzyku zachorowania na schorzenia wątroby lub po przebytych schorzeniach wątroby.

Nie stosować produktu z czerwonego fermentowanego ryżu jeżeli spożywa się ponad 2 jednostki alkoholu dziennie; podczas poważnej infekcji; po przeszczepie; w przypadku poważnej choroby lub zaburzeń fizycznych lub po przebytej w ostatnim okresie poważnej operacji.

Należy powiadomić lekarza, jeżeli przyjmujesz jakiekolwiek leki lub jesteś pod opieką specjalisty odnośnie kontroli poziomu cholesterolu.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium