.

Aliness Beta Glukan Yestimun® 1,3-1,6 β-D 500 mg x 100 kapsułek VEGE

0.0
69,90 zł 69.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Dostępność:

duża ilość

Wysyłka w:

24 godziny

Yestimun® Beta-Glucan jest naturalnym i skutecznym preparatem produkowanym z drożdży piwowarskich.

Producent: MedicaLine
Kod produktu: 326F-9300C

Opis produktu

Yestimun® Beta-Glucan jest naturalnym i skutecznym preparatem produkowanym z drożdży piwowarskich.Produkt nie zawiera żadnych dodatków. Składa się wyłącznie z drożdży piwowarskich (100% Saccharomyces cerevisiae).Yestimun® Beta-Glucan jest bezpieczny. Należy do kategorii żywności, ponieważ jest wytwarzany z czystych naturalnych drożdży piwowarskich. Na podstawie przeprowadzonych badań klinicznych dotyczących skuteczności Yestimun® Beta-Glucan, udowodniono bezpieczeństwo preparatu. Te same badanie wykazały brak skutków ubocznych przy codziennym stosowaniu produktu.Komórki drożdży pokryte są warstwą mannooligosacharydów (MOS). Podczas produkcji warstwy te zostają usunięte, dzięki czemu komórki odpornościowe jelita mogą rozpoznać trójwymiarową matrycę beta-glukanów. Na prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego wpływają aż w 70% procesy zachodzące w jelitach. Komórki nabłonka jelit traktują strukturę β-1,3-1,6-glukanu jak patogen. W konsekwencji dochodzi do szybkiej i niespecyficznej odpowiedzi immunologicznej, która aktywuje komórki odpowiedzialne za niszczenie patogenów (makrofagi) lub uruchamianie kaskady innych komórek obronnych organizmu (limfocytów B i T, komórek dendrytycznych).


Yestimun® Beta-Glucan to preparat odpowiedni dla wegan i wegetarian. Składa się wyłącznie z drożdży piwowarskich (100% Saccharomyces cerevisiae).

W procesie produkcji dochodzi do usunięcia prawie wszystkich białek z surowca stosowanego do producji, dzięki czemu pozostaje tylko czysty beta-glukan. Jednak ze względu na pozyskiwanie preparatu z drożdży piwowarskich, możliwe jest wystąpienie reakcji alergicznej.

 

Przebadano Yestimun® Beta-Glucan pod kątem zawartości glutenu i nie stwierdzono jego śladu. Wynika to z połączenia hydrolizy enzymatycznej i zasadowej oraz kilku etapów przemywania podczas procesu produkcyjnego.
Jaka jest różnica między drożdżami piwowarskimi a piekarniczymi?

W browarach drożdże piwowarskie rosną na naturalnie słodowanych ziarnach. Ziarna te zawierają wszystkie witaminy i mikroelementy potrzebne do wzrostu drożdży. Inaczej niż w przypadku drożdży piekarniczych nie są tu potrzebne dodatkowe agregaty. Drożdże piwowarskie wymagają długiego czasu dojrzewania, podczas którego wchłaniają i gromadzą dodatkowe składniki mineralne i witaminy z ziarna. Te wyjątkowe cechy sprawiły, że drożdże piwowarskie są popularnym i skutecznym suplementem diety.

 


Skład:

Yestimun® (Wyciąg z drożdży piwowarskich (Saccharomyces cervisiae) 85% beta glukan 1,3-1,6 β-D

otoczka kapsułki: substancja wiążąca - hydroksypropylometyloceluloza

 

sposób użycia:

1-2 kapsułki dziennie przed posiłkiem.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia a ciągu dnia.

W przypadku dzieci dzienna dawka może być niższa niż u dorosłych. Nie zostały przeprowadzone badania klinicznego z udziałem dzieci, ale analizy naukowe pokazują, że 7 mg/kg masy ciała daje zadowalające wyniki.

Yestimun® Beta-Glucan służy do sporządzania zawiesiny, ale nie jest rozpuszczalny. Dlatego nadaje się do stosowania jako dodatek do płynnych preparatów, takich jak napoje lub syropy, drinki, shake.

 

Składniki

1 kapsułka

2 kapsułki (porcja dzienna)

Yestimun® -  Beta Glukan 85% 1,3-1,6 β-D

250 mg

500 mg


 

Produkt nie jest zamiennikiem zbilansowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

 

Opakowanie:

100 kapsułek VEGE

Specyfikacja produktu

Zdrowa żywność Tak
bez glutenu Tak
bez jajek Tak
bez cukru Tak
bez konserwantów Tak
Bez glutenu Tak
Bez soi Tak
Bez mleka Tak
Bez jaj Tak
Bez pszenicy Tak
Bez konserwantów, sztucznych barwników i substancji zapachowych Tak
Bez laktozy Tak
Dla wegetarian i wegan Tak
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium