.
-zeolithmed-400g-wyrob-medyczny-ce0477-proszek-detoksykujacy-organizm-z-metali-ciezkich-mikronizowany-zeolit-detox.jpg
  • nowość

ZeolithMED 400g Proszek detoksykujący mikronizowany

0.0
230,00 zł 230.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Dostępność:

duża ilość

Wysyłka w:

24 godziny

ZeolithMED Wyrób Medyczny  to proszek detoksykujący.

Producent: -
Kod produktu: 34DB-205C6

Opis produktu

ZeolithMED Wyrób Medyczny to proszek detoksykujący.

OSTRZEŻENIA I ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:

W przypadku nieoczekiwanych skutków ubocznych przerwać przyjmowanie i skonsultować się z lekarzem. W razie zaparć należy zwiększyć ilość przyjmowanych płynów, zmniejszyć dawkę i w razie potrzeby skonsultować się z lekarzem. Zastosowanie w przypadku pacjentów z zaparciami, niedoczynnością nerek, chorych, w trakcie terapii lekami, chemioterapii lub radioterapii dozwolone jest wyłącznie po konsultacji z lekarzem. W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących piersią, przed zastosowaniem wyrobu medycznego należy skonsultować się z lekarzem. Nie zażywać jednocześnie z napojami alkoholowymi, zawierającymi kofeinę i kwasy, takimi jak sok grejpfrutowy, pomarańczowy, cytrynowy i ananasowy. W razie kontaktu z oczami dostatecznie przepłukać oczy. Podczas stosowania zadbać o spożycie odpowiedniej ilości wody lub innych napojów bezalkoholowych. Produkt nie jest przeznaczony do nieprzerwanego, ciągłego stosowania. Przerwać stosowanie w przypadku stwierdzenia nie typowych skutków ubocznych.

Wzajemne oddziaływanie z innymi środkami: W przypadku jednoczesnego przyjmowania lekarstw zachować odstęp czasowy 2 godzin. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, leki należy przyjmować przed przyjęciem klinoptylolitu zeolitu.

SPOSÓB I OKRES STOSOWANIA ZEOLITU W POSTACI PROSZKU:

Wyrób medyczny do stosowania doustnego: 2-3 razy dziennie po 1 płaskiej łyżeczce (=2 g) wymieszać w szklance wody (250 ml) i wypić bezpośrednio do posiłku. Okres przyjmowania wynosi maksymalnie 12 tygodni. W przypadku ponownego przyjmowania zachować przerwę co najmniej jednego tygodnia.

SKŁAD: Klinoptyloit zeolit.

  

PRODUCENT WYROBÓW MEDYCZNYCH

Natur Vital Handels GmbH

Wirtschaftszeile Ost 10

A-4482 Ennsdorf

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium