Opinie o Nas

Poznaj wyjątkową ofertę firmy Iodica - producenta naturalnego koncentratu jodu w płynie

0

"Oświadczam, że na stronie sklepu www.zdrowoodlotowo.pl umieściłem nieprawdziwą informacje, z której wynika, że produkty marki Solgar dostępne w ofercie sklepu www.zdrowoodlotowo.pl posiadają najdłuższą datę ważności dostępną na rynku. Data minimalnej trwałości produktów marki Solgar oferowanych przez sklep www.zdrowoodlotowo.pl nie różni się od daty minimalnej trwałości produktów marki Solgar oferowanych przez innych dystrybutorów. Przepraszam wszystkich konsumentów za wprowadzenie ich w błąd. Robert Rogulski”

Firma Iodica jest producentem suplementu diety o tej samej nazwie. Ponadto, w swojej ofercie posiada bogatą gamę innych produktów o charakterze zdrowotnym: między innymi suplementy diety oraz koncentrat Jodu w formie płynnej, oraz sypkiej dla potrzeb przemysłu spożywczego. Firma powstała z myślą o propagowaniu spożywania jodu oraz uzupełniana jego niedoborów w diecie ludzi. Niedobór jodu w organizmie to powszechny, a niestety nieco bagatelizowany przez większość problem, który dotyczy bardzo wielu osób z różnych regionów świata, dlatego Iodica postanowiła wyjść temu naprzeciw.  

Koncentrat naturalnego jodu jest pozyskiwany w pełni legalnie z unikalnego, sprawdzonego źródła w Czechach. Złoża jodu znajdują się na głębokości około 329 metrów, są zatem nieskażone zanieczyszczeniami ze środowiska zewnętrznego. Pierwiastek jodu jest rozpuszczalny naturalnie w wodzie wraz z innymi minerałami: magnezem, wapniem, potasem, selenem, borem, cynkiem, srebrem, miedzią.  Pozyskanie jodu odbywa się w sposób ekologiczny oraz bez szkody zarówno dla fauny, jak i dla  flory z poszanowaniem wszelkich przepisów prawa.  

Iodica - oferta firmy

Iodica jod to nie tylko producent, ale również główny dystrybutor produktów na bazie naturalnie pozyskiwanego, najwyższej jakości jodu. Jod naturalny, inhalatory, minerały wspomagające, naturalne akcesoria — to wszystko oraz o wiele więcej produktów znajdziecie w ofercie firmy.  Iodica odmładzanie na surowo to proces, który przebiega w pełni naturalnie,  za pomocą produktów na bazie jodu, który pochodzi wprost z głębin ziemi. Iodica bio to firma, która do produkcji suplementów wykorzystuje wyłącznie naturalne składniki. 

Iodica naturalny koncentrat jodu płyn — właściwości i opis produktu 

Suplement diety Iodica naturalny koncentrat jodu posiada wiele właściwości pozytywnie wpływających na pracę organizmu. Nie tylko korzystnie wpływa na układ nerwowy,  ale również wspomaga procesy pamięciowe oraz procesy poznawcze, wspomaga pracę mózgu oraz pracę całego układu nerwowego. Jod uczestniczy także w procesach na poziomie komórkowym, bierze udział w wytwarzaniu T3 oraz T4. Ponadto pomaga w procesach termoregulacji oraz utrzymaniu odpowiedniej temperatury ciała. Może być zatem naszym wsparciem organizmu w walce z różnymi schorzeniami. 

Iodica koncentrat jodu jest dostępny w opakowaniach po 100 i 300 ml. W ofercie sklepu jest dostępny również Iodica naturalny koncentrat jodu płyn 150 ml. Suplementy te są sprzedawane w wygodnych do używania, szklanych butelkach wyposażonych w specjalne kroplomierze, które ułatwiają dokładną aplikację produktu. 

Koncentrat jodu IODICA  to suplement diety podawany w postaci płynnej. Dzięki temu możemy dodawać odpowiednią dawkę koncentratu do napojów oraz wszystkich posiłków: zup, mleka, ulubionych potraw bez narażania się na słony posmak. Suplementacja koncentratem jodu Iodica zapewnia w stu procentach dzienne zapotrzebowanie organizmu na jod, nawet jeśli do tej pory były w nim silne niedobory. Zdecydowanie warto ja wprowadzić w swoje codzienne życie, szybko zauważymy różnice w samopoczuciu oraz funkcjonowaniu. To ważne, żeby pamiętać, że nie można przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu danego dnia. Stosowanie u kobiet w ciąży oraz matek karmiących może odbywać się wyłącznie po wcześniejszej konsultacji z lekarzem. Oczywistym jest także, że suplement diety Iodica nie powinien być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. 

Iodica naturalny koncentrat jodu płyn — efekty działania

Iodica koncentrat bio jodu jest zalecany do stosowania przez wszystkich, którzy mają na uwadze troskę o  swoje zdrowie. Iodica naturalny koncentrat jodu to produkt unikalny na rynku, wykorzystujący naturalne zasoby jodu na bazie tych powstałych z prehistorycznych mórz, których pozostałości są jeszcze w głębinach naszej planety. Właściwości jodu są wprost nieocenione na skutek ubogacania diety o ten składnik, a efekty działania widoczne bardzo szybko. Po zastosowaniu suplementacji jodu następuje poprawa procesów poznawczych, narządy wewnętrzne działają sprawniej, a nawet układ mięśniowy oraz układ nerwowy szybciej ulega procesom regeneracji. To tylko niektóre z efektów działania jest ich o wiele więcej, przekonaj się sam, jak cudownie wpłynie ten pierwiastek na Twój organizm!

Iodica naturalny koncentrat jodu płyn — dawkowanie i forma przyjmowania

Pewnie się teraz zastanawiasz — jak wygląda sprawa z Iodica dawkowanie? Dzięki zastosowaniu buteleczki z precyzyjnym kroplomierzem jest to bardzo proste. Produkt jest w płynie, świetnie zatem sprawdzi się dla wszystkich, którzy nie lubią kapsułek czy tabletek. Jest wygodny do spożycia dla dzieci oraz dla osób starszych. Produkt można stosować raz dziennie od 12 do 33 kropli w zależności od wieku. Dzienne zapotrzebowanie na jod (mcg/dobę) / Dawka jodu (1 kropla = 7,5mcg), dzieci w wieku < 5 r.ż.: 90 mcg , co wynosi 12 kropli;  dzieci 6-12 lat: 120 mcg, co odpowiada 16 kroplom produktu; dorośli i dzieci > 12 lat: 150 mcg  - mogą przyjmować 20 kropli;  kobiety w ciąży oraz kobiety karmiące: 250mcg, co daje średnio 33 krople produktu Iodica naturalny koncentrat jodu. Koncentrat należy wkraplać do napojów bezalkoholowych, wody lub płynnych posiłków. Zalecane jest, żeby nie było napoju mniej niż 150 mililitrów na jednorazową dawkę jodu. 

Iodica naturalny koncentrat jodu płyn - przeciwwskazania

Generalnie nie ma ogólnych przeciwwskazań do przyjmowania produktu Iodica jod naturalny. Nie zaleca się stosowania produktu w przypadku wystąpienia alergii na jakikolwiek składnik preparatu. W przypadku wystąpienia objawów nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu, należy zaprzestać jego zażywania. Profilaktycznie, na stosowanie produktu w tracie ciąży lub podczas karmienia piersią każdorazowo musi być wyrażona zgoda przez lekarza poprzedzona indywidualnym badaniem oraz wywiadem. 

Iodica naturalny koncentrat jodu płyn — cena i gdzie kupić

Iodica cena nie jest wysoka, na zakupy może sobie pozwolić każdy, kto dysponuje nawet niewielkim budżetem. Produkt najlepiej kupować bezpośrednio od producenta lub innych wiarygodnych dostawców, wtedy mamy gwarancję oryginalności produktu oraz pewność, że był przechowywany w odpowiednich warunkach. Jedną butelkę 100 ml produktów możemy kupić już za 65 zł na stronie producenta.  Wniosek z tego taki, że ceny zaczynają się już od kwot poniżej 100 zł, a kończą — w zależności od miejsca, w którym kupujemy — nawet powyżej tej kwoty. Im większe pojemności butelek kupujemy jednorazowo, tym taniej wyjdzie to nam w przeliczeniu na mililitry. Opłaca się więc kupować większe pojemności butelek oraz większe ilości butelek: kupując więcej za jednym razem, uzyskujemy wtedy najlepszą możliwą cenę. 

Iodica naturalny koncentrat jodu płyn — opinie 

Lekarze zdecydowanie zalecają stosowanie diety bogatej w jod. Ma to korzystny wpływ na zdrowie różnych układów w naszych organizmach. Produkt Iodica koncentrat jodu opinie zbiera wyłącznie dobre. Osoby, które regularnie zażywają suplement, szybko zauważają poprawę samopoczucia oraz zdrowia. Iodica jod opinie są wyłącznie pozytywne — zarówno dorośli, dzieci, jak i osoby starsze chwalą sobie prostotę stosowania produktu oraz widzą korzyści, jakie to przynosi. Iodica opinie forum pełne jest pochlebnych recenzji zadowolonych osób. Nic dziwnego. Stosowanie produktu Iodica naturalny jod świetnie wpływa na organizm w sposób holistyczny, a przy tym nie rujnuje portfela, w przeciwieństwie do innych, drogich suplementów diety. Iodica jod naturalny opinie, które pojawiają się na forach oraz licznych stronach internetowych świadczą o tym, że wiele osób sprawdziło na sobie oraz zdecydowanie poleca ten produkt. Iodica opinie stanowią potwierdzenie skuteczności produktu. Dzięki nim masz pewność, że efekty stosowania będą szybko zauważalne. Nie czekaj i nie narażaj swojego organizmu na postępujący niedobór jodu. Zadbaj o swoje zdrowie i już teraz zamów choć jedną butelkę Iodica jodu, by wzmocnić siebie i swój organizm. 

 

Ocena (25 ocen)

4.9

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium