"Oświadczam, że na stronie sklepu www.zdrowoodlotowo.pl umieściłem nieprawdziwą informacje, z której wynika, że produkty marki Solgar dostępne w ofercie sklepu www.zdrowoodlotowo.pl posiadają najdłuższą datę ważności dostępną na rynku. Data minimalnej trwałości produktów marki Solgar oferowanych przez sklep www.zdrowoodlotowo.pl nie różni się od daty minimalnej trwałości produktów marki Solgar oferowanych przez innych dystrybutorów. Przepraszam wszystkich konsumentów za wprowadzenie ich w błąd. Robert Rogulski”

  • otwarte już DO ZAKUPÓWzapraszamy
  • nowości w sklepie
  • promocje cenowe

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.


Natures Aid

Eksperci z dziedziny zdrowia naturalnego od 1981 roku

Natures Aid od ponad trzech dekad produkuje i dostarcza wysokiej jakości suplementy diety. Firma Natures Aid, założona w 1981 roku, stała się jedną z najbardziej popularnych marek witamin, suplementów i produktów ziołowych w Wielkiej Brytanii. Produkowane są w naszym fabryce w Wielkiej Brytanii.
Nagrodzone Innowacje

Nowy rozwój produktów i ciągła ewolucja produktów mają kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu. Natures Aid uważa, że ​​innowacje produktowe mają kluczowe znaczenie w przemyśle, który nieustannie rozwija się wraz z najnowszymi postępami naukowymi. Nasze doświadczenie w branży spożywczej naturalnej w połączeniu z naszym wielokrotnie nagradzanym zespołem ds. Rozwoju produktów doprowadziło do stworzenia serii nagradzanych produktów.

Mamy zaszczyt zdobyć nagrody za wybitne, innowacyjne produkty, które zdobywają wyobraźnię naszych klientów. Więcej informacji na temat nagradzanych produktów można znaleźć na stronie poświęconej wielokrotnie nagradzanym produktom.
Brytyjski producent

W firmie Natures Aid produkujemy wszystkie nasze produkty w naszym fabryce, zbudowane na najwyższym poziomie 43 000 stóp fabryki w Preston w Lancashire, w Wielkiej Brytanii.

Wszystkie nasze produkty są produkowane zgodnie z uznaną branżą GMP (Good Manufacturing Practice) i dają nam pełną kontrolę nad jakością i skutecznością, zapewniając naszym klientom najwyższej jakości produkty.

W naszym zobowiązaniu do jakości idziemy o krok dalej i produkujemy wszystkie nasze produkty zgodnie ze standardami farmaceutycznymi. Posiadanie licencji Pharmaceutical Manufacturing umożliwiło firmie Natures Aid pierwszą firmę zajmującą się produkcją w Wielkiej Brytanii, która otrzymała THR dla firmy EchinEeze. W dalszym ciągu zapewniamy inwestycje w licencjonowanie kolejnych tradycyjnych leków ziołowych, aby chronić przyszłość tych kluczowych produktów ziołowych w naturalnym sektorze medycznym.

Natures Aid

Ocena (13 ocen)

4.3
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium