.
Kategorie blog

Suplementy diety na Nastrój, sen

Intensywny tryb życia i ogromna presja, którą sami na siebie nakładamy, powodują, że nasze codzienne życie zamienia się w jedną wielką gonitwę, którą ciężko jest ujarzmić. Codzienność w takich sytuacjach zdaje się jednym wielkim wyzwaniem, któremu trudno sprostać bez zszarganych nerwów czy obniżonego poczucia nastroju. Niestety takie sytuacje dotyczą coraz większej ilości osób, które mniej lub bardziej świadomie przestają koncentrować się na własnym zdrowiu i samopoczuciu. Żyjemy szybko i pragniemy każdego dnia wywiązywać się z powierzonych nam zadań, często rezygnując z czasu na własny wypoczynek i wpadając w spiralę narastającej frustracji. Tego rodzaju samopoczucie może być również efektem niedoborów konkretnych witamin i innych składników odżywczych, które regulują procesy zachodzące w organizmie. W efekcie borykamy się nie tylko ze złym nastrojem. Bardzo często towarzyszy nam również bezsenność, która na dłuższą metę może stać się źródłem wielu innych problemów. Suplementy na sen, nastrój mogą stać się wsparciem, które znacząco podniosą jakość naszego życia i sprawią, że wszelkie problemy ze spaniem czy obniżonym nastrojem sukcesywnie zaczną się redukować. Co warto wiedzieć?

2 x Navigator Witamina D3 10000IU 365 kapsułek żelowych 2 x Navigator Witamina D3 10000IU 365 kapsułek żelowych
Cena: 188,00 zł 190,00 zł
szt.
  • promocja
Duolife Chlorofil 750 ml Duolife Chlorofil 750 ml
Producent: Duolife
Cena: 115,99 zł 135,00 zł
szt.
  • promocja
Duolife My Mind 750 ml Duolife My Mind 750 ml
Producent: Duolife
Cena: 158,90 zł 189,90 zł
szt.
  • promocja
DuoLife ProMigren 60 kapsułek DuoLife ProMigren 60 kapsułek
Producent: Duolife
Cena: 109,99 zł 125,00 zł
szt.
  • promocja
Formeds BICAPS CITICOLINE 60 kapsułek Formeds BICAPS CITICOLINE 60 kapsułek
Producent: Formeds
Cena: 79,99 zł
szt.
Herbolatti Magnez L-Treonian 500 mg 180  kapsułek Herbolatti Magnez L-Treonian 500 mg 180 kapsułek
Producent: Provitax
Cena: 94,90 zł
Igennus Pharmepa RESTORE 60 KAPSUŁEK Igennus Pharmepa RESTORE 60 KAPSUŁEK
Producent: Igennus
Cena: 129,99 zł
szt.
Igennus Super B-Complex 180 tabletek Igennus Super B-Complex 180 tabletek
Producent: Igennus
Cena: 138,90 zł
szt.
Iodica naturalny koncentrat jodu plyn 300 ml Iodica naturalny koncentrat jodu plyn 300 ml
Producent: Iodica
Cena: 88,90 zł
szt.
Medyczna marihuana Laurie Wolf, Mary Wolf Medyczna marihuana Laurie Wolf, Mary Wolf
Producent: Purana
Cena: 47,90 zł
szt.
Navigator Witamina D3 10000 IU 365 kaps z Lanoliny Navigator Witamina D3 10000 IU 365 kaps z Lanoliny
Cena: 98,90 zł 120,00 zł
szt.
  • promocja
Navigator Witamina K2 Mk7 200mcg Natto 180kapsułek Navigator Witamina K2 Mk7 200mcg Natto 180kapsułek
Cena: 99,99 zł 120,00 zł
szt.
  • promocja
Skoczylas Magnez z bananem 240g Skoczylas Magnez z bananem 240g
Cena: 59,00 zł
szt.
Skoczylas Na sen Skoczylas Na sen
Cena: 39,00 zł
szt.
Skoczylas Witamina ADEK junior 30 ml Skoczylas Witamina ADEK junior 30 ml
Cena: 47,00 zł
szt.
Solgar witamin B-complex B-100 100 kapsułek USA Solgar witamin B-complex B-100 100 kapsułek USA
Producent: Solgar
Cena: 139,00 zł

Suplementy na sen, nastrój

Suplementy diety to doskonałe uzupełnienie diety żywieniowej. Warto jednak pamiętać, że choć ich działanie jest udowodnione i poparte wieloma naukowymi badaniami, to jednak nie są one zaliczane do grona lekarstw. Nie zmienia to jednak faktu, iż w konkretnych przypadkach konkretne suplementy mogą stać się nie lada wsparciem dla całego organizmu.

Osoby narażone na natężone porcje stresu, żyjące intensywnie i borykające się w związku z tym z wieloma niedogodnościami, np. w postaci bezsenności czy obniżonego nastroju, powinny wiedzieć, po jakie suplementy warto sięgać w takich sytuacjach. Suplementy na sen, nastrój najczęściej to mineralno-witaminowe mieszanki, dzięki którym organizm będzie mógł cieszyć się regularnymi dostawami niezbędnych składników o konkretnych właściwościach. Tego rodzaju produkty najczęściej powstają na bazie naturalnych składników. Nie trzeba wobec tego obawiać się, że sięgamy po chemicznie przetworzone syntetyczne specyfiki, które mogłyby nam zaszkodzić.

Suplementy poprawiające jakość snu, bardzo często powstają na bazie "hormonu snu", czyli melatoniny. Sporym uznaniem cieszą się również suplementy diety z dodatkiem ashwagandhy, która nie tylko poprawia jakość snu, ale również odpowiednio stymuluje mózg i poprawia jakość koncentracji w ciągu dnia. Na sen pomaga również L-Tryptofan, który jest aminokwasem. Organizm człowieka nie jest w stanie samodzielnie wyprodukować tych cząsteczek, a zatem koniecznością staje się dostarczanie ich w pożywieniu lub za pośrednictwem właśnie suplementów diety. Ze względu na właściwości obniżające ciśnienie krwi warto sięgać także po suplementy na bazie rooibosa.

Po jakie suplementy na sen i nastrój warto sięgać?

Przymierzając się do zakupu suplementów diety wspierających dobry nastrój i sen warto przede wszystkim skupić się na producentach, którzy w swojej branży cieszą się niezachwianą renomą i zaufaniem klientów. W obecnych czasach rynek jest wprost przesycony, dlatego wybór właściwego producenta będzie miał kluczowe znaczenie. Na stronie znajdziemy doskonałe spectrum różnego rodzaju suplementów diety. To miejsce, w którym można wyposażyć się w najlepsze jakościowo specyfiki, dzięki którym będziemy w stanie znacząco wpłynąć na jakość własnego życia.

Osoby borykające się z bezsennością lub niespokojnym snem powinny zainteresować się ETAS-em. To innowacyjny produkt powstający z łodyg szparaga. Przeprowadzone badania dowiodły, iż regularne sięganie po kapsułki ETASu wpływa na obniżenie kortyzolu, czyli hormonu stresu. Trzeba mieć bowiem świadomość, że zaburzenia snu najczęściej są pokłosiem stresogennych sytuacji lub permanentnego stresu. Obniżenie kortyzolu jest w pewnym sensie kluczem do lepszej jakości snu. Właściwości ETASu nie kończą się tylko na poprawie w zakresie spania. Ta substancja wpływa korzystnie także na funkcje poznawcze i znacząco poprawia nasze samopoczucie, które w pewien sposób uzależnione jest od poziomu zmęczenia. Forever Nature-Min to kolejna propozycja, której warto się przyjrzeć z bliska. Suplementy diety na sen, nastrój w takiej formie yo doskonały sposób na dostarczanie sobie niezbędnych wartości. Forever Nature-Min to doskonałe źródło składników mineralnych, m.in. manganu, selenu, miedzi, fosforu, wapnia i cynku. Zawarty w specyfiku magnez odpowiada z kolei za redukcję uczucia zmęczenia i znużenia.

Dostępne są opakowania zawierające 180 tabletek, a zatem wystarczające na trzy miesiące. Warto także zwrócić uwagę na Herbolatti Magnez L-Treonian 500 mg. To idealna propozycja dla osób, które pragną cieszyć się doskonałą formą i samopoczuciem w ciągu dnia. Magnez odpowiada za redukcję uczucia zmęczenia, ale bierze również udział w bardzo wielu procesach zachodzących w organizmie człowieka. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się także Nanga Maca Czarna. Suplement diety w tym wydaniu powstaje na bazie korzenia maca, który występuje przede wszystkim na terenie Peru, a właściwie w peruwiańskich Andach. To niezwykle wartościowy korzeń o wielu właściwościach zdrowotnych. Dodaje energii, ale jednocześnie wspomaga, uodparnia i redukuje stres. Jest odpowiedzialny za regulację całej gospodarki hormonalnej, a zatem wpływa korzystnie na nasze samopoczucie i pozwala cieszyć się codziennością bez obaw czy lęków. Warto także zwrócić uwagę na wspaniałą nalewkę Nanga Traganek, która powstaje na bazie traganka błoniastego. Jest to roślina występująca przede wszystkim w północnej części Chin i odznaczająca się wieloma właściwościami. Odpowiada za wzmocnienie układu immunologicznego, ale jednocześnie korzystnie wpływa na pracę śledziony, wątroby, płuc i całego układu pokarmowego.

Naturalne suplementy na sen, nastrój

Naturalne suplementy na sen, nastrój to wyjątkowo dobre rozwiązanie dla osób, które żyją intensywnie i każdego dnia narażone są na wysoki poziom stresu. Wbrew pozorom ta sytuacja dotyczy bezustannie rosnącej ilości ludzi. Czasami dostarczanie sobie niezbędnych składników za pośrednictwem pożywienia jest utrudnione. Należy również wziąć pod uwagę indywidualne predyspozycje oraz podatność na sytuacje stresogenne. Osoby, które odnotowują nadmierne i regularne spadki nastroju, przemęczenie, a także dokuczliwe problemy z bezsennością powinny zainteresować się suplementami diety, dzięki którym wszystkie dolegliwości będą sukcesywnie redukowane.

Największą zaletą tego rodzaju specyfików jest fakt, iż powstają one na bazie naturalnych składników. Nie ma mowy o stosowaniu syntetycznych zamienników niewiadomego pochodzenia. Suplementy na sen, nastrój w formie wygodnych do aplikowania kapsułek, mogą stać się dla organizmu ogromnym wsparciem, po które warto sięgnąć w trosce o własne zdrowie i samopoczucie. Warto również zwrócić uwagę na suplementy diety w postaci płynnej. Doskonałym przykładem może być Iodex Jod 100%. To z kolei idealna propozycja dla osób borykających się z problemami tarczycowymi. Jod przyczynia się bowiem do prawidłowego funkcjonowania tarczycy oraz hormonów, co oczywiście przekłada się na nasze samopoczucie. Wspiera pracę układu nerwowego, funkcje poznawcze oraz umożliwia prawidłowy metabolizm energetyczny.

Wybór właściwych suplementów diety w przypadku osób borykających się z kiepskim nastrojem i bezsennością jest kluczowy. Na szczęście spectrum możliwości jest ogromne i każdy bez problemu znajdzie specyfiki, dzięki którym jakość życia ulegnie ogromnej poprawie. Nie należy obawiać się, że suplementy na sen oraz suplementy na nastrój mogą wpłynąć na nasz organizm niekorzystnie. Warto oczywiście skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się, czy dany specyfik ma rację bytu w naszym przypadku. Należ jednak pamiętać, że dobre suplementy diety powstają na bazie naturalnych składników, których celem jest wspieranie organizmu, a nie szkodzenie

Najczęściej zadawane pytanie związane z suplementami diety

Zobacz wszystkie naturalne suplementy diety dostępne w naszym sklepie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium