.
Filtrowanie
Kategorie blog

Michał Tombak

Publiczna dyskusja na temat tego, jak codziennie podejmowane przez nas decyzje wpływają na nasze zdrowie, stała się inspiracją do gruntownych zmian. Wielu lekarzy, dietetyków i naukowców różnych dziedzin chętnie dzieli się swoim doświadczeniem, aby pomóc słuchaczom i czytelnikom zmienić swoje życie — jednym z nich jest właśnie Michał Tombak. Czym się zajmuje, z czego słynie i dlaczego warto podążać za jego wskazówkami?

Książka Czy można żyć 150 lat? Michał Tombak Książka Czy można żyć 150 lat? Michał Tombak
Producent: Purana
Cena: 45,90 zł
szt.
Książka Droga do zdrowia Michał Tombak Książka Droga do zdrowia Michał Tombak
Producent: Purana
Cena: 42,99 zł
szt.
Książka Jak żyć długo i zdrowo Michał Tombak Książka Jak żyć długo i zdrowo Michał Tombak
Producent: Purana
Cena: 46,99 zł
szt.
Książka Uleczyć nieuleczalne cz 1 Michał Tombak Książka Uleczyć nieuleczalne cz 1 Michał Tombak
Producent: Purana
Cena: 42,99 zł
szt.

Kim jest Michał Tombak?

Wielbicielom zdrowego trybu życia i naturalnych metod leczenia nie trzeba go przedstawiać. Wszyscy inni powinni wiedzieć, że Michał Tombak jest cenionym naukowcem, który w swoich publikacjach dzieli się specjalistyczną wiedzą dotyczącą zdrowia ludzkiego. Jest profesorem, biochemikiem, który ukończył studia na wydziale biologii i chemii w Moskwie, a przez wiele lat był dyrektorem Naukowego Centrum Zdrowia. Może też poszczycić się dyplomem ukończenia Rosyjsko-Amerykańskiej Szkoły Hipnozy i Bioenergoterapii.

Całą swoją wiedzę, która nieustannie się poszerza, inwestuje w to, aby uświadamiać ludzi i pomagać im żyć w zdrowiu. Regularnie organizuje turnusy oczyszczające nad Zalewem Zegrzyńskim, propaguje zdrowe odżywianie się i styl życia, nawiązujący do wschodnich, wielowiekowych tradycji. Wielką popularnością cieszą się jego książki, które są tłumaczone na wiele języków, cenione przez czytelników oraz lekarzy — zawsze zyskują w krótkim czasie status bestsellerów.

Michał Tombak — przepisy

Nawiązywanie do mądrości wschodnich kultur wcale nie oznacza, że Michał Tombak proponuje skomplikowane potrawy bazujące na produktach trudno dostępnych lub zupełnie nieosiągalnych w Polsce. Wręcz przeciwnie. Naukowiec przekonuje, że zdrowa kuchnia to taka, w której królują skromność, minimalizm i prostota, zaś opracowane przez niego przepisy można przygotować z powszechnie sprzedawanych składników. Tombak wielokrotnie powtarzał, że sekretem zdrowego życia są troska o kręgosłup, prawidłowe oddychanie, wewnętrzna higiena, umiejętność szczęśliwego życia, a przede wszystkim zdrowe odżywianie się.

W swoich publikacjach autor dzieli się przepisami na domowy ocet jabłkowy, który ma niezwykły wpływ na nasz organizm, mieszanki ziołowe na odporność, napary wspierające pracę poszczególnych organów czy też konkretne dania przyśpieszające proces redukcji masy ciała. Duży wybór przepisów sprawia, że niemal każdy czytelnik może znaleźć wśród nich takie, które znajdą zastosowanie w jego przypadku. Niektóre z nich są zaś uniwersalne i mogą być stosowane w ramach naturalnej pielęgnacji zdrowia poprzez odżywianie się w określony sposób czy też do odtruwania organizmu ze szkodliwych toksyn.

Michał Tombak — opinie lekarzy

Michał Tombak jest cenionym na całym świecie autorytetem z zakresu medycyny naturalnej. Swoją popularność zawdzięcza temu, że wszelkie propozycje zdrowego stylu życia i odżywiania się, może poprzeć specjalistyczną wiedzą naukową, czy własnymi badaniami. W rezultacie jest doceniany nie tylko przez czytelników szukających w jego książkach pomocy, ale i przez innych lekarzy czy naukowców. Jego rewolucyjne pomysły pomagają na co dzień wielu osobom, które borykają się z różnymi dolegliwościami lub też pragną uniknąć rozwoju poszczególnych chorób, do których mają predyspozycje. Nie wszystkie metody stosowane przez Michała Tombaka są traktowane przez lekarzy jako jedyny sposób leczenia poszczególnych dolegliwości, ale wiele z nich ceni się powszechnie za wsparcie leczenia czy też silne działanie profilaktyczne.

Oczyszczanie organizmu — Tombak

W organizmie każdego człowieka znajduje się kilka systemów, które odpowiadają za oczyszczanie, a mianowicie wątroba, nerki, jelito grube, tkanka tłuszczowa, mięśnie i ścięgna, płuca i skóra oraz nos, uszy i oczy. Część z nich jest szczególnie podatna na zanieczyszczenia, które mogą doprowadzić do poważnych dysfunkcji i chorób. Całkowite oczyszczenie organizmu proponowane przez Michała Tombaka to coś w rodzaju resetu, dzięki któremu organizm może zacząć pracować z podwójną mocą. Biochemik proponuje różnego rodzaju diety, które przyśpieszają proces usuwania toksyn i zanieczyszczeń z poszczególnych systemów, odtworzenie normalnej flory bakteryjnej w jelicie czy też usuwanie związków radioaktywnych z limfy i krwi.

Michał Tombak — książki

Michał Tombak jest autorem książek pisanych po rosyjsku oraz czterech poradników napisanych w języku polskim, z których wszystkie dotyczą zdrowego stylu życia, długowieczności i zdrowej diety. Do najpopularniejszych publikacji jego autorstwa należy „Uleczyć nieuleczalne”, w której autor krytykuje nieuporządkowany tryb życia mający największy wpływ na nasze zdrowie. Naukowiec proponuje alternatywny styl życia, dzięki któremu możemy przywrócić sobie siły witalne, zadbać o wewnętrzną higienę, a przede wszystkim uniknąć rozwoju wielu poważnych chorób. Do cenionych publikacji Michała Tombaka należą również „Droga go zdrowia”, „Czy można żyć 150 lat?” oraz „Jak żyć długo i zdrowo?".

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium