.
Kategorie blog

Dla domu

Ekologiczne artykuły gospodarstwa domowego to środki do czyszczenia wykonane z naturalnych tkanin lub wysoce zaawansowanych tkanin syntetycznych, które można recyklingować. Tutaj można wymienić bawełnę pochodzącą z upraw ekologicznych włókno bambusowe, ale i włókno z dodatkiem nanosrebra. Świetnym wyborem są też produkty wykonane z mikrowłókna i melaminy. Wśród wielu produktów na pewno znajdziesz coś, co w pełni spełni Twoje oczekiwania.

 

MERIDIAN GUMOWE BAŃKI BEZOGNIOWE 4 SZT MERIDIAN GUMOWE BAŃKI BEZOGNIOWE 4 SZT
Producent: Meridian
Cena: 39,99 zł
szt.
Raypath Czyścik Sunbeam Duo 2szt. Raypath Czyścik Sunbeam Duo 2szt.
Producent: Raypath
Cena: 196,00 zł
szt.
Raypath Czyścik Sunbeam morski XL Raypath Czyścik Sunbeam morski XL
Producent: Raypath
Cena: 189,00 zł
szt.
Raypath Czyścik Sunbeam XXL Raypath Czyścik Sunbeam XXL
Producent: Raypath
Cena: 340,00 zł
szt.
Raypath Dywanik łazienkowy z nanosrebrem 50x80 cm Raypath Dywanik łazienkowy z nanosrebrem 50x80 cm
Producent: Raypath
Cena: 660,00 zł
szt.
Raypath Poduszka podłogowa biała Raypath Poduszka podłogowa biała
Cena: 322,00 zł
szt.
Raypath Poduszka podłogowa pielęgnacyjna beżowa Raypath Poduszka podłogowa pielęgnacyjna beżowa
Producent: Raypath
Cena: 322,00 zł
szt.
Raypath Poduszka podłogowa Różowa na sucho Raypath Poduszka podłogowa Różowa na sucho
Producent: Raypath
Cena: 322,00 zł
szt.
Raypath Ręcznik czyścik Sunbeam biały Raypath Ręcznik czyścik Sunbeam biały
Producent: Raypath
Cena: 560,00 zł
szt.
Raypath Ręcznik Czyścik Sunbeam Rm-biały Raypath Ręcznik Czyścik Sunbeam Rm-biały
Producent: Raypath
Cena: 560,00 zł
szt.
Raypath Zestaw do sprzątania domu MAX Raypath Zestaw do sprzątania domu MAX
Producent: Raypath
Cena: 2 900,00 zł
szt.
Raypath Zestaw do sprzątania w domu  PRO Raypath Zestaw do sprzątania w domu PRO
Producent: Raypath
Cena: 2 781,00 zł
szt.
Raypath Zestaw do sprzątania w domu VIP+ Raypath Zestaw do sprzątania w domu VIP+
Producent: Raypath
Cena: 4 010,00 zł
szt.

Ekologiczne artykuły gospodarstwa domowego, czyli dom bez chemii

Z pewnością każdy z nas chciałby używać jak najmniej środków chemicznych na co dzień. Dzięki ekologicznym płynom i środkom czystości jest to jak najbardziej możliwe. Są one bowiem tworzone na bazie naturalnych składników, pochodzących z ekologicznych upraw, a także tych stworzonych w laboratoriach w oparciu o wiedzę technologiczną i z poszanowaniem środowiska. Dotyczy to również bawełny organicznej, a także innowacyjnych włókien melaminowych, które radzą sobie nawet z uporczywymi zabrudzeniami. W przypadku ekologicznych artykułów gospodarstwa domowego możliwe jest usuwanie zanieczyszczeń przy użyciu wody, ewentualnie naturalnych środków czyszczących na bazie wody. 

Ekologiczne produkty do czyszczenia 

Ekologiczne produkty do czyszczenia mogą być wykonane z włókna z nanosrebrem. Tutaj w sposób szczególny wyróżniają się produkty firmy Raypath. Można wśród nich znaleźć między innymi czyściki do butów, torebek, skóry i tapicerki. Wystarczy odrobina wody, by poradzić sobie nie tylko z kurzem, ale i mikroorganizmami gromadzącymi się na powierzchniach. Rękawica do czyszczenia z nanosrebrem radzi sobie z neutralizacją i dezynfekcją. Co ważne takie materiały mogą być przeznaczone do czyszczenia wszystkich powierzchni, nie rysują ani nie powodują ich ścierania.     

Dlaczego warto stosować ekologiczne produkty? 

Każdy ekologiczny produkt dostępny w ofercie sklepu ekologicznego został poddany szczegółowej analizie pod względem skuteczności. Jednocześnie nie zawiera żadnych szkodliwych, sztucznych dodatków. Wśród eko produktów do czyszczenia można wybrać również te wykonane z włókna melaminowego. Ma ono właściwości czyszczące i z dodatkiem wody może usunąć ze ścian nawet ślady po mazakach czy kredkach, a także plamy po kawie czy herbacie. Warto w swoim domu mieć ekologiczne artykuły gospodarstwa domowego, które mogą służyć do czyszczenia rozmaitych powierzchni. Włókna z nanosrebrem z powodzeniem wyczyszczą także drewno, szkło, tworzywo sztuczne. Można użyć ich również do czyszczenia tapicerki samochodowej, nawet tej skórzanej. Czyściki z mikrowłókna można używać do wycierania warzyw, owoców, roślin, ale i rąk czy ciała. Wśród akcesoriów eko do czyszczenia znajdziesz także skuteczne czyściki do mycia okien. Poduszka podłogowa może skutecznie wyczyścić powierzchnię środkami bez dodatku chemii. Rozbija brud i jest w stanie poradzić sobie nawet z tym najbardziej uporczywym.

Dzięki ekologicznym produktom czyszczącym Twój dom może być wolny od stosowania szkodliwych dla zdrowia chemikaliów. Do sprzątania nie musisz już zakładać rękawiczek ochronnych i możesz wiele powierzchni wyczyścić jedynie z użyciem wody. Jeśli masz do czynienia z wyjątkowo trudnymi zabrudzeniami, możesz usunąć je z dodatkiem sody i użyć jednego ze skutecznych czyścików w połączeniu z wodą. Twoje drewniane podłogi, a także płytki ceramiczne mogą być wolne od patogenów, bakterii, wirusów i grzybów. Sprzątanie ekologicznymi czyścikami jest łatwe i przyjemne. Przebiega też szybko, zatem możesz zaoszczędzić czas i przeznaczyć go na inne czynności. Poduszki pielęgnacyjne mogą służyć Ci zarówno do czyszczenia elementów szklanych, drewnianych, jak i ceramicznych. Czyściki, jak i poduszki pielęgnacyjne są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Można prać je wielokrotnie i długo nie ulegają zużyciu. To doskonała inwestycja, która gwarantuje oszczędność dla Twojego portfela, a jednocześnie dbałość o środowisko naturalne. Koniecznie zaopatrz się w produkty do czyszczenia i ekologiczne artykuły gospodarstwa domowego w sklepie ekologicznym!              

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium