.
Filtrowanie
Kategorie blog

Barbara Kazana

Dziś badania naukowe potwierdzają to, co przeczuwali i obserwowali nasi przodkowie — natura oferuje nam całe mnóstwo środków, dzięki którym można zadbać o kondycję całego organizmu, wyleczyć niejedną chorobą i zapewnić sobie o wiele lepsze samopoczucie na co dzień. Propagatorką takich poglądów jest między innymi Barbara Kazana, znana ze swoich nowatorskich, a zarazem tradycyjnych metod leczenia z zakresu medycyny naturalnej.

Kim jest Barbara Kazana — co warto wiedzieć na jej temat?

Barbara Kazana jest z wykształcenia farmaceutką, ale obecnie nie pracuje już w tym zawodzie. Zgłębianie wiedzy na temat negatywnych skutków leczenia farmakologicznego sprawiło, że zwróciła się w stronę naturalnych metod leczenia różnych dolegliwości. Od niemal trzydziestu lat Barbara Kazan jest naturoterapeutką, która chętnie dzieli się z czytelnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. Doradza chorym, jak skutecznie oczyścić organizm ze szkodliwych toksyn, przywrócić mu odporność, zapewnić sobie witalność i szansę na wyrównaną walkę z wieloma chorobami.

Autorka skupia się na metodach, które są tanie, łatwo dostępne dla każdego człowieka, a przede wszystkim zgodne z naturą. Na przestrzeni wielu lat swojej działalności, pomagała chorym z różnymi dolegliwościami, a popularność jej publikacji stanowi najlepsze potwierdzenie skuteczności proponowanych rozwiązań. Autorka zajmuje się również wspieraniem i szkoleniem entuzjastów ziołolecznictwa i medycyny naturalnej, którzy doskonale wiedzą, że polskie łąki są pełne naturalnych lekarstw.

Barbara Kazana — porady naturoterapeutki

W publikacjach Barbary Kazany znajduje się ogromna ilość porad dotyczących wielu aspektów zdrowego trybu życia, które są szczegółowo opisane i wytłumaczone. Dzięki temu czytelnicy dowiadują się nie tylko, jak postępować, ale przede wszystkim jak dane rozwiązania wpływają na nasz organizm. Ogromna erudycja w zakresie medycyny naturalnej przekłada się tutaj na ciekawe i odkrywcze wskazówki dotyczące na przykład płukania jamy ustnej olejem, czy stosowanie okładów z oleju rycynowego.

Z kolei w drugiej części swoich porad autorka skupia się na tematach, które od jakiegoś czasu wzbudzają sporo kontrowersji, a mianowicie na soli, glutenie, olejach roślinnych i cukrze. Barbara Kazana rozprawia się z mitami na ich temat i obszernie wyjaśnia wszystko to, co powinniśmy na ten temat wiedzieć. Jednak przede wszystkim, Barbara Kazana przekonuje do tego, że osoby chore muszą znaleźć przyczynę swojej choroby. Zdanie to może wydawać się oczywistością, aczkolwiek wielu pacjentów zapomina o tym etapie.

Samo zaleczanie objawów choroby, bez zajęcia się likwidacją przyczyny, sprawia, że ludzi przyjmują zbyt dużo leków przynoszących im tylko i wyłącznie ulgę, które w żaden sposób nie przyczyniają się do wyzdrowienia. Autorka porad dowodzi, że odnalezienie przyczyn chorób to pierwszy krok do sukcesu, jakim jest wprowadzenie naturalnych metod leczenia. Wierzy ona bowiem, że dzięki temu jest się w stanie skutecznie pokonać chorobę, a tym samym wyzdrowieć. Książki z poradami Barbary Kazany to pozycja obowiązkowa dla miłośników zdrowego trybu życia oraz medycyny naturalnej.

Jakie są opinie na temat porad Barbary Kazany?

Barbara Kazana swoją pracę magisterską wykonała w Zakładzie Farmakognozji Wydziału Farmaceutycznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Nie jest więc przypadkową osobą, która pod wpływem trendów zaczęła zajmować się medycyną naturalną. Ma tę przewagę nad wieloma entuzjastami medycyny naturalnej, że posiada akademicką wiedzę na temat tradycyjnej medycyny. W ramach wykształcenia poznała jedną stronę medalu, a w związku ze swoją pasją również tę drugą, która jej zdaniem może być często korzystniejsza dla człowieka.

Porady Barbary Kazany pisane są na podstawie własnych doświadczeń oraz wyników badań. Są one cenione zarówno przez czytelników szukających sposobów na radzenie sobie z różnymi dolegliwościami, jak i przez poszczególnych lekarzy. Ci ostatni szanują również to, że autorka propaguje zdrowy tryb życia, uczulając ludzi na to, jak wielki wpływ na nasze zdrowie mają codzienne nawyki i rytuały.

Naturoterapeutka Barbara Kazana — dlaczego warto korzystać z porad autorki?

Barbara Kazana oddaje w ręce czytelników publikacje będące efektem wieloletniej pracy, rozwoju, badań czy też inspirowania się sprawdzonymi metodami naszych przodków. Wszystkie proponowane przez nią metody leczenia czy też prowadzenia zdrowego trybu życia, bazują na naturalnych rozwiązaniach. Nie mogą więc nikomu zaszkodzić, a doświadczenie coraz większej liczby osób mówi, że jak najbardziej są w stanie pomóc. Na stronie Zdrowo Odlotowo zakupić można pierwszą, drugą oraz trzecią część książki „Porady naturoterapeutki Barbary Kazany”. Poradniki te dostępne są również w pakiecie, dzięki któremu można zakupić je w niższej cenie. Warto pamiętać, że każdy moment w życiu jest dobry na to, aby zacząć zapewniać organizmowi to, co najlepsze.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium