.
Filtrowanie
Kategorie blog

Akcesoria do sprzątania Raypath

Ekologiczne akcesoria do sprzątania - czym są?


W dzisiejszych czasach publiczna i coraz głośniejsza debata na temat stanu środowiska sprawia, że ludzie na całym świecie dokonują bardziej świadomych wyborów. Wiedza na temat ekologii powiększa się, a społeczeństwa coraz gorliwiej chcą dbać o to, aby planeta, na której żyją, odzyskała dawną kondycję. Przekłada się to na styl życia i wybieranie najbardziej ekologicznych wariantów w wielu aspektach życia, takich jak jedzenie, transport czy sposób spędzania wolnego czasu. Jak się okazuje, nawet sposób sprzątania i narzędzia do tego używane mogą być ekologiczne. Firma Raypath istnieje od ponad trzydziestu lat i jest producentem ekologicznych środków czyszczących oraz materiałów do czyszczenia, które są przyjazne środowisku. Jej celem od dekad jest kształtowanie świadomości ludzi w zakresie ekologii oraz pozytywna zmiana, jaką z pewnością byłoby ograniczenie używanej na co dzień chemii do absolutnego minimum.

Raypath Zestaw Promocyjny - Czyszczący  Raypath Zestaw Promocyjny - Czyszczący
Producent: Raypath
Cena: 2 684,00 zł
szt.
Raypath Zestaw samochodowy zestaw czyszczący S Raypath Zestaw samochodowy zestaw czyszczący S
Producent: Raypath
Cena: 530,00 zł
szt.

Ekologiczne akcesoria do sprzątania - czym są?


Ekologiczne akcesoria do sprzątania to ogromny wybór narzędzi, które mogą być używane w domu, pracy czy samochodzie i które przede wszystkim pozwalają na wyeliminowanie szkodliwych dla zdrowia i środowiska środków chemicznych. Firma Raypath oferuje wyłącznie środki, które zostały wcześniej przebadane pod kątem dermatologicznym, posiadają odpowiednie atesty, a także gwarancję. Środki czystości w tym wypadku cechują się łagodnym zapachem, nie powodują pieczenia w gardle i nie wpływają źle na skórę. Z kolei ogromny wybór dodatkowych przyborów czy narzędzi pozwala na dobór takich, jakie znajdą zastosowanie w danym przypadku. Firma ta od lat dowodzi, że chemia wcale nie jest koniecznością, ale wyborem. Bez niej i jej negatywnego wpływu na środowisko można równie dobrze zadbać o czystość w najróżniejszych przestrzeniach prywatnych i publicznych, a tym samym bezwiednie i na co dzień dbać o to, aby środowisko, w którym żyjemy, było w lepszej formie.


Dlaczego warto stosować ekologiczne akcesoria do sprzątania Raypath?


Same akcesoria do sprzątania są nam potrzebne na co dzień, aby dbać o przestrzeń, w której żyjemy. Czystość w domu, pracy czy samochodzie zapewniają nam podstawowe warunki do użytkowania danej przestrzeni i przekładają się na wyższy komfort. Dlaczego jednak używane środki powinny być ekologiczne? Część odpowiedzi na to pytanie nasuwa się sama. Ekologiczne akcesoria do sprzątania pozwalają nam zadbać nie tylko o najbliższe otoczenie, ale również o środowisko w o wiele szerszym kontekście. Jest to o tyle ważne, że w ciągu ostatnich dekad świat znalazł się w formie gorszej niż kiedykolwiek. To dlatego ekolodzy z różnych krajów namawiają gorąco społeczeństwa, aby każdy we własnym zakresie wprowadzał w swoje życie ekologiczne rozwiązania.


Akcesoria do sprzątania tego rodzaju są bardzo często oparte na technologiach i rozwiązaniach, które ostatecznie wykluczają używanie silnych detergentów i chemii. Dzięki temu o wiele mniej trafia jej do środowiska, w którym wszyscy żyjemy. Oferowane przez firmę Raypath narzędzia zapewniają użytkownikom ochronę zdrowia, ponieważ nie narażają ich na kontakt z silnymi środkami chemicznymi, a także ochronę środowiska w szerszym kontekście. Ponadto ich wielką zaletą jest wygoda i oszczędność pieniędzy poprzez brak konieczności regularnego kupowania środków chemicznych, detergentów czy płynów. Nie bez znaczenia jest fakt, że Raypath cieszy się od lat rosnącym zaufaniem klientów, oferując im produkty najwyższej jakości. To z kolei skutkuje tym, że sprawdzają się one w różnych okolicznościach, cechują długą żywotnością i pozwalają na zaoszczędzenie sporych pieniędzy również przez to, że starczają na długo.


Ekologiczne akcesoria do sprzątania Raypath - poznaj szeroką ofertę


Aktualnie oferta firmy Raypath stanowi przyjazny środowisku odpowiednik tradycyjnych środków do utrzymywania czystości. W ofercie znajdują się na przykład środki czyszczące, czyściki i rękawice, czyściki podłogowe, płyny i kompleksowe zestawy.


Czyściki i rękawice z oferty ułatwiają czyszczenie każdej powierzchni, a nawet usuwanie z nich szkodliwych substancji. Połączone działanie mikrowłókien i nanosrebra w tym wypadku pozwala na rozbijanie brudu na mikrocząsteczki. Na przykład białe materiał do czyszczenia z wodą przydatny jest w przypadku czyszczenia wszelkich powierzchni, które dobrze znoszą kontakt z wodą. Sprawdzi się więc w przypadku mycia okien, szklanych powierzchni, a także powierzchni z oklein, wykładzin podłogowych czy armatury sanitarnej.


Beżowy oraz biały materiał Nova do czyszczenia na wilgotno sprawdzi się w przypadku powierzchni, które źle znoszą zbyt duże ilości wody, a więc na przykład podczas mycia powierzchni z prawdziwego drewna, tapicerek, podłóg, sprzętów elektronicznych czy nawet roślin domowych. Z kolei różowy materiał do czyszczenia na sucho sprawdzi się w przypadku usuwania kurzu, a dzięki antystatycznemu ładunkowi osadza się on na powierzchniach o wiele wolniej.


Zestawy podłogowe marki Raypath to czyściki do mycia ceramiki ściennej, podłogowej oraz wykładzin dywanowych i paneli. Są przystosowane do tego, aby korzystać z nich na mokro, wilgotno lub sucho, a wyposażone są dodatkowo w uchwyt oraz drążek teleskopy, które sprawiają, że proces sprzątania jest znacznie bardziej komfortowy.


Z kolei oferowane przez Raypath płyny do prania, dezynfekcji i sprzątania posiadają wszelkie atesty i zostały przebadane pod kątem dermatologicznym. Nie zawierają substancji chemicznych, tylko nanosrebro, które doskonale radzi sobie z usuwaniem grzybów, bakterii oraz wirusów. Potrafi też usunąć uporczywe plamy i zabrudzenia, a w przypadku środków piorących nadaje tkaninom miękkość i sprawia, że kolory nie blakną z każdym kolejnym praniem.


Firma Raypath oferuje swoim klientom również gotowe zestawy do sprzątania samochodów, gospodarstw domowych czy zestawy pielęgnacyjne dla zwierząt. House Cleaning Set obejmuje czyściki z mikrowłókien i dodatkiem nanosrebra, które sprawdzą się w przypadku mycia najróżniejszych powierzchni zarówno w salonie i sypialni, jak i kuchni czy łazience.


Animals Cleaning Set pozwala zadbać o zwierzaki w domu i podczas wyjazdów, a Car Cleaning Set składa się z narzędzi, które wymagają jedynie wody, aby zadbać o czystość w samochodzie.


Na co zwracać uwagę przy wyborze ekologicznych środków do sprzątania?


Najważniejsze w tym wypadku jest przeznaczenie poszczególnych płynów i czyścików. Firma Raypath oferuje szeroki wybór akcesoriów oraz środków, które znajdują zastosowanie w najróżniejszych przypadkach. Jeśli klientom zależy na czyścikach do powierzchni drewnianych czy mniej odpornych na kontakt z wodą, warto zdecydować się na czyściki do mycia na wilgotno lub sucho. Jeśli zaś potrzebne są akcesoria do mycia okien, powierzchni szklanych czy wszelkich powierzchni, których woda nie jest w stanie uszkodzić, warto zdecydować się na czyściki do stosowania z wodą.


Ekologia jest dzisiaj trendem o wielkiej sile, nic dziwnego, że wiele firm sprzedaje produkty, które nazywane są ekologicznymi. Warto jednak przed zakupem zawsze przeczytać wszelkie informacje na temat danego produktu, aby mieć pewność, że posiada on stosowane atesty, został przebadany, a także jest skuteczny. Zastosowane w przypadku produktów Raypath rozwiązania technologiczne sprawiają, że są one wyjątkowo skuteczne i zdrowe zarówno dla użytkowników, jak i dla całego środowiska.


Gdzie kupować ekologiczne akcesoria do sprzątania?


W tym wypadku króluje Internet i to właśnie tam należy ich szukać. Produkty firmy Raypath można kupić w wielu sklepach internetowych, zaczynając od oryginalnego sklepu Sklep-Raypath.pl. Znajdują się one również w ofercie naszej strony ZdrowoOdlotowo.pl. Zaletą kupowania środków przez Internet jest, oczywiście, ekonomizacja czasu. Wystarczy kilka kliknięć i uiszczenie opłaty za pomocą bankowości internetowej, aby złożone zamówienie w krótkim czasie wyruszyło do klienta. Wiele sklepów oferuje możliwość wyboru formy dostawy, co jest dodatkowym udogodnieniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium