.
Kategorie blog

Suplementy diety Dr Jacobs

Suplementy od Dr Jacobs to przede wszystkim uzupełnienie codziennych, potrzebnych każdemu organizmowi składników i witamin. Są to zarówno popularne produkty, jak witamina ADEK Dr Jacobs, jak i suplementy ukierunkowane na dany problem: np. Dr Jacob’s silne nerwy, który to jest połączeniem ashwagandy, witaminy B1, witaminy B2, różańca górskiego oraz grzybka reishi, a to wszystko pozytywnie wpływa na układ nerwowy i ogólne uspokojenie organizmu podczas stresujących dni.

 Dr Jacob's Witamina  D3 witamina słońca 20 ml Dr Jacob's Witamina D3 witamina słońca 20 ml
Producent: Dr Jacobs
Cena: 39,90 zł
szt.
Dr Jacob's  DHA-EPA Dr Jacob's DHA-EPA
Producent: Dr Jacobs
Cena: 85,00 zł
szt.
Dr Jacob's  Jod + Selen probio 90 kapsułek Dr Jacob's Jod + Selen probio 90 kapsułek
Producent: Dr Jacobs
Cena: 66,00 zł
szt.
Dr Jacob's  Jod 20ml Dr Jacob's Jod 20ml
Producent: Dr Jacobs
Cena: 30,00 zł
szt.
Dr Jacob's  Moc Kobiety Dr Jacob's Moc Kobiety
Producent: Dr Jacobs
Cena: 138,00 zł
szt.
Dr Jacob's  ReiChi Cafe 180g Dr Jacob's ReiChi Cafe 180g
Producent: Dr Jacobs
Cena: 63,00 zł
szt.
Dr Jacob's Siła Mężczyzny Dr Jacob's Siła Mężczyzny
Producent: Dr Jacobs
Cena: 124,00 zł
szt.
Dr Jacob's Witamina ADEK 600 porcji 20ML Dr Jacob's Witamina ADEK 600 porcji 20ML
Producent: Dr Jacobs
Cena: 84,90 zł
szt.
Dr Jacob's Witamina D3 20 ml zestaw 6 sztuk Dr Jacob's Witamina D3 20 ml zestaw 6 sztuk
Producent: Dr Jacobs
Cena: 168,00 zł 180,00 zł
szt.
  • promocja
Dr Jacob's Witamina D3 K2 20ML Dr Jacob's Witamina D3 K2 20ML
Producent: Dr Jacobs
Cena: 69,90 zł
szt.
Dr Jacob's Witamina K2 20ML Dr Jacob's Witamina K2 20ML
Producent: Dr Jacobs
Cena: 59,99 zł 64,90 zł
szt.
  • promocja
Dr Jacob's Witamina K2+D3 FORTE 20 ml Dr Jacob's Witamina K2+D3 FORTE 20 ml
Producent: Dr Jacobs
Cena: 82,90 zł
szt.

Suplementy Dr Jacobs – objawy i skutki niedoboru

Już niedobór najpopularniejszych witamin A, D, E i K prowadzi do poważnych konsekwencji zdrowotnych. O ile początkowe stadium niedoboru to niewielkie kłopoty z odpornością organizmu, problemy z układem trawiennym, złe samopoczucie i zmęczenie czy problemy z krzepliwością krwi, to długotrwałe nieuzupełnienie potrzebnych witamin może już powodować poważniejsze problemy zdrowotne i będzie trzeba wdrożyć specjalistyczne leczenie. Znacznie lepiej jest zapobiegać niż leczyć i nie doprowadzić do ciągłego niedoboru witamin. Do tego sprawdzą się suplementy takie jak Dr Jacobs D3 czy ADEK Dr Jacobs, czyli najpopularniejsze zestawy witam, których organizm ludzki potrzebuje najbardziej.

Suplementy Dr Jacobs – dawkowanie

W przypadku lekarstw i suplementacji obowiązkiem jest zapoznać się z zalecanym dawkowaniem preparatu. Zupełnie inne dawkowanie będzie przy Dr Jacobs witamina D3 dla niemowląt, a inne dla Dr Jacobs D3 forte dla osób dorosłych. Pomimo tego w większości suplementów Dr Jacobs stara się, by zawrzeć dzienną dawkę zapotrzebowania na dane witaminy w jednej tabletce dla wygody stosowania. Nie zwalnia to oczywiście przy zakupie nowego produktu z obowiązku zapoznania się z ulotką, ponieważ witaminy można również przedawkować i doprowadzić do hiperwitaminozy, która może nieść za sobą negatywne skutki zdrowotne.

Suplementy Dr Jacobs – sklep internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów Dr Jacobs w naszym sklepie internetowym. Oferujemy nie tylko najpopularniejsze suplementy takie jak Dr Jacobs witamina D3 czy połączenie Dr Jacobs Witamina D3 K2, ale także specjalnie przygotowane produkty dla osób z nadmiernym stresem czy prowadzących aktywny tryb życia.

Suplementy Dr Jacobs – cena i opinie

Jeśli chodzi o suplementy Dr Jacobs, opinie są pozytywne przede wszystkim ze względu na wykorzystanie naturalnych składników. Połączenie najwyższej jakości produktów z atrakcyjną ceną jest kluczem do sukcesu: np. Dr Jacobs ADEK cena to około 80 złotych za 30 ml i w zależności od wieku i wagi może wystarczyć nawet na ponad 200 dawek, natomiast jeśli chodzi o Dr Jacobs D3 forte cena to około 40-50 złotych za 20 ml. Tak więc łatwo zauważyć, że codzienne stosowanie suplementów Dr Jacobs często nie przekracza kosztu 1 zł dziennie. Pamiętajmy również, że witamina ADEK Dr Jacobs opinie ma bardzo pozytywne, podobnie jak inne suplementy tej marki. Wyróżnia ją również szeroka gama produktowa przeznaczona nie tylko dla osób dorosłych, ale również dzieci i niemowląt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium